همشهری‌آنلاین: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تصمیم قطعی‌اش برای بازی نکردن محمد نصرتی و شیث رضایی در داربی جمعه خبر داد.

به گزارش همشهری‌آنلاین، محمد رویانیان گفت: ما در این باره تصمیم قطعی را گرفتیم و آن هم این است که محمد نصرتی طبق محکومیتی که برایش در نظر گرفتیم از انجام مسابقه در مسابقات نیم فصل اول محروم است و شیث رضایی هم از باشگاه اخراج شده است بنابراین قاطعانه اعلام می‌کنم که این دو بازیکن در داربی جمعه مقابل تیم استقلال حضور نخواهند داشت.

وی افزود: در این رابطه با علی پروین هم صحبت کردم. از آنجا که پیش از این تصمیم‌گیری در این باره را به او سپرده بودم پروین هم پس از توضیحات بنده تصمیم را پذیرفت و از آن حمایت کرد.

رویانیان درباره‌ داربی در جام حذفی مقابل تیم استقلال به ایسنا گفت: تیم پرسپولیس همه تلاش خود را می‌کند تا در داربی جمعه موفق باشد، هر چند برد و باخت برای ما مهم نیست بلکه می‌خواهیم بازی زیبایی را با تمام توان به نمایش گذاشته و همیشه پایبند اصول و ضوابط اخلاقی و رفتاری حاکم بر باشگاهمان باشیم.

رویانیان با انتقاد از بعضی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری گفت: از رسانه‌ها و به ویژه بعضی از خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری که به زعم خودشان موضوع احتمال بازی کردن نصرتی و شیث را تحلیل کرده بودند می‌خواهم که بدانند تصمیم صریح و قاطع در این باره را بنده می‌گیرم و مسئولان ذی‌ربط در باشگاه هم مشکلی با آن ندارند و در این مقطع درباره پرونده فوق، بعد از بررسی جوانب امر تصمیم قاطعی گرفتم که نصرتی و شیث نمی‌توانند در داربی بازی کنند.

کد خبر 153031

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار