مجموع نظرات: ۰
جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۴
۰ نفر

سیدرضا حسینی: اگر برنامه ورزش و مردم صبح چهارم آذر را ندیده‌اید، این یادداشت را حتما بخوانید.

zarghami-velasco

بخش اول این برنامه به بررسی موفقیت‌های والیبالیست‌های ایرانی و بخش دیگر به بررسی بازی‌های لیگ برتر با حضور سرمربی تیم استقلال تهران اختصاص داشت. در اواسط سخنان میهمان برنامه، ناگهان مجری برنامه همچون اعلام خبر فوری، از حضور معاون اداری و مالی سازمان صداوسیما روی خط و صحبت درباره پیروزی‌های تیم ملی والیبال خبر داد و ایشان هم دقایقی از آنتن صداوسیمای ملی را به تبریک و تهنیت این پیروزی‌ها پرداخت.

تا اینجای داستان خیلی عجیب و خارق‌العاده نیست و ما به کسانی که احتمالا چنین شبهه‌ای در ذهن دارند که چگونه آنتن زنده صداوسیما، آن هم نه در موضوع مرتبط مثلا قرارداد آگهی‌های بازرگانی و امور دیگر بلکه در یک موضوع کاملا ورزشی در اختیار معاون اداری و مالی سازمان صداوسیما قرار می‌گیرد، قاطعانه می‌گوییم که زود قضاوت نکنید و شاید ما و شما از سوابق ایشان بی‌اطلاع باشیم.

درست است که پست فعلی ایشان معاون اداری و مالی است اما چه بسا در زمینه بازی یا مدیریت رشته والیبال زجر کشیده و پیشکسوت هستند و باید برای تبریک پیروزی‌های تیم ملی والیبال به‌صورت زنده با ایشان ارتباط برقرار می‌شد اما بخش جالب این داستان آنجا بود که ایشان در سخنان خود بارها از مهندس ضرغامی برای این پیروزی‌ها و پخش مستقیم بازی‌ها تشکر کردند و از یک سو ادبیاتی که به‌کار بردند و از سوی دیگر تصدیق‌های مکرر مجری برنامه، فضایی را رقم زد که بیننده احساس می‌کرد اگر ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال نبود، خللی وارد نمی‌شد و فقط خدا را شکر که مهندس ضرغامی هست که ما توانستیم اینگونه قدرت‌های والیبال جهان را شکست دهیم! با این حساب، ملت ایران یکصدا از آقای مهندس ضرغامی بابت این پیروزی‌ها و همچنین صعود تیم ملی فوتبال ایران از مرحله مقدماتی جام جهانی و شکستن رکورد جهانی وزنه‌برداری نیز تشکر می‌کنند. آقای ضرغامی متشکریم!

کد خبر 152139

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار