یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۶:۴۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: رییس جمهور در پیامی با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت ،شأن دولت مردان در جمهوری اسلامی را خدمتگزاری به ملت و افتخار دولت را الگو قرار دادن رفتار و منش شهیدان عالیقدر رجـایی و بـاهـنـر و تکیه بر انسان های صالح و دلسوز دانست و اظهار امیدواری کرد با تأسی به رفتار این شهیدان عزیز به ویژه در سال جهاد اقتصادی با همت و تلاش والاتر در جهت تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر کشور گام های جدی تر برداشته شود.

متن پیام دکتر محمود احمدی نژاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
فرا رسیدن هفته دولت که مزین به نام و یاد شهیدان والا مقام رجـایی و بـاهـنـر است، گرامی داشته و چهارم شهریور ماه که مصادف با روز " کـارمـنـد" می باشد را به همه کارمندان متعهد و خدوم کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پیوستگی جاودانه یاد شهیدان سرافراز رجایی و باهنر با هفته دولت در واقع پاسداشت حماسه آفرینی دلاور مردانی است که با ایثار و گذشت و خدمت صادقانه به ملت، برگ زرینی در دفتر افتخارات میهن اسلامی به یادگار گذاشتند. مردانی که خدمت به محرومان و مستضعفان را به مطاع دنیوی ترجیح داده و عمر شریف خود را برای تداوم این راه مبارک تقدیم نمودند.

بی شک این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه های مختلف به تصویر درآمده تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار فراهم آید.
به فرموده مقام معظم رهبری "هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و یک فرصت مغتنم دیگری هم هست برای نقد و اصلاح عملکردها به شکل صحیح".

باعنایت به این که شأن دولت مردان در جمهوری اسلامی خدمتگزاری به ملت است، این دولت افتخار دارد با الگو قراردادن رفتار و منش شهیدان عالیقدر رجـایی و بـاهـنـر و تکیه بر انسان های صالح و دلسوز، فرصتی را که در اختیار دارد مغتنم شمرده و در راه مقدس خود از هیچ کوششی دریغ ننماید.

درعین حال از عموم مردم به ویژه صاحب نظران و نخبگان کشور انتظار دارد با پیشنهادات سازنده، دولت را در راه رسیدن به اهداف مورد نظر که همانا اعتلای اسلام و سربلندی کشور عزیزمان است یاری نمایند.

اینجانب با پاسداشت مجدد یاد و خاطره شهیدان بزرگوار دولت، امیدوارم با تأسی به رفتار این شهیدان عزیز به ویژه در سال جهاد اقتصادی با همت و تلاش والاتر در جهت تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر کشور گام های جدی تر برداشته شود. توفیق روزافزون همه خدمت¬گزاران به ملت را در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمود احمدی نژاد
رییس جمهوری‎ اسلامی‎ ایران

 

کد خبر 144231
منبع: همشهری آنلاین

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز