همشهری آنلاین: بازی هیجان انگیز "کوهنورد" محصول موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان و برنده تندیس بهترین بازی سال اولین جشنواره بازی های رایانه ای در سال 1389، به زودی توسط شرکت نشر الکترونیک ایران منتشر و با همکاری شرکت پخش "های وی یو" به صورت انحصاری توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر الکترونیک ایران، "کوهنورد" داستان مردی خود ساخته و ماجراجو به نام دکتر "فاد" است که برای کسب مقام و گرفتن گواهی "امدادگر کوهستان" در مسابقه بین المللی "کوهنورد شایسته" شرکت می کند و در این مسابقه سخت و خطرناک، با پشت سرگذاشتن بیش از ده مرحله شایستگی های خود را به اثبات می رساند.

به گفته کارشناسان، این بازی جذاب و هیجان انگیز ایرانی که برای مخاطبان 12 سال به بالا و به شیوه بازی "اول شخص" طراحی شده، برخلاف اغلب بازی های رایانه ای ایرانی که مدل مشابه خارجی هستند، مشابه ندارد و بازی ساده، بی حاشیه، بی ادعا و روانی است که می توان ساعت‌ها آن را بازی کرد.

این بازی به همت هنرمندان جوان و برگزیده کشور در موسسه تبیان طراحی شده و از نظر طراحی کاراکتر، فضا سازی، نورپردازی، میمیک صورت و نوع حرکت‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است.

"کوهنورد" در اولین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران، تندیس "بهترین بازی سال" و همچنین رتبه اول بخش طراحی بازی بزرگ را از آن خود کرده و رتبه سوم بهترین بازی از دیدگاه فنی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال سال1389 نیز از دیگر افتخارهای کسب شده توسط این بازی رایانه ای است.

کد خبر 140586

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار