همشهری آنلاین: مدیر یک شرکت خودروسازی با هدف شکستن رکورد پرسرعت‌ترین مبلمان خانگی در جهان میز نهارخوری سریع السیری ساخته است که علاوه بر سرعت بالا تمامی لوازم موجود بر روی یک میز غذا را نیز به همراه دارد

سریع ترین میز شام

به گزارش خبرگزاری مهر، "پری واتکینز" مدیر فروش شرکت سازنده کوچک‌ترین و کوتاه‌ترین خودروهای استاندارد شهری در بریتانیا برای شکست رکورد پرسرعت‌ترین مبلمان در جهان که به یک مبل راحتی موتوردار با سرعتی برابر 148 کیلومتر بر ساعت تعلق دارد میز نهار خوری را طراحی و تولید کرده است که می‌تواند با سرعت 209 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

وی برای شکستن رکورد پرسرعت‌ترین مبلمان جهان میز نهارخوری را انتخاب کرده است زیرا به اعتقاد وی سوار کردن یک میز ناهار خوری بر روی خودرویی کوچک و سریع کار ساده‌تری است. وی در ابتدا خودرویی قدیمی را خریداری کرد و بدنه فایبرگلاس آن را از موتور و کف جدا کرد.

بخش داخلی موتور سریع‌ترین میز شام جهان

سپس سیستم تزریق نیتروژنی را برای افزودن به قدرت خودرو به آن متصل کرد. با وجود اینکه واتکینز انتظار بروز مشکلاتی را داشت فکر نمی‌کرد موتور این میز بتواند به کارکرد مناسبی دست بیابد. طی اولین دور از آزمایش موتور بیش از اندازه داغ شد و بخش‌هایی از پیستون را ذوب کرد.

سریع ترین میز شام

در ادامه واتکینز بدون تامل موتور دیگری را یافته و به میز نصب کرد. خودرویی که در نهایت خلق شد "غذای سریع" نامیده شده و توانست دراولین آمایش‌ها با سرعتی برابر 183 کیلومتر بر ساعت رکورد پرسرعت‌ترین میز ناهارخوری جهان را پشت سر بگذارد!

ظاهر این خودرو نیز به تنهایی بسیار شگفت انگیز است زیرا واتکینز یک ماشین ظرفشویی واقعی را به آن وصل کرده و بر روی میز نیز یک سفره کامل شام چیده شده است. برای مثال ظرفی از آبگوشت مصنوعی با استفاده از رزین فایبرگلس بر روی میز به چشم می‌خورد.

عمر مفید این خودروی عجیب و غریب یک سال و قیمت آن هفت هزار و 800 دلار تعیین شده است.

کد خبر 130792

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیب اجتماعی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز