همشهری آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی گفت: وظیفه قانونی پلیس تغییری نکرده و ما همچنان اجرای قانون ممنوعیت استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای را تعقیب می‌کنیم و همه مردم و دستگاه‌ها باید تابع قانون باشند

ممنوعیت استفاده از تجهیزات ماهواره ای

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار دکتر اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه همایش تخصصی رؤسای پلیس امنیت سراسر کشور گفت:روند مبارزه با مفاسد اخلاقی روند مطلوب و روبه رشدی دارد.

وی با اشاره به اینکه در مجموع امنیت اخلاقی جامعه روبه بهبود و همکاری مردم در این زمینه به نسبت بهتراست،تصریح کرد:در گذشته نیروی انتظامی به تنهایی در میدان بود اما امروز خوشبختانه نهادهای دیگری هم که در این مهم وظیفه دارند چه در برخورد سلبی با مفاسد چه در برخورد ایجابی در امر معروف و فرهنگ سازی (وزراتخانه‌ها و صدا و سیما) در این عرصه فعال شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه فضای ارزشی و ارزش خواهی و توجه به دین و ارزش‌های دینی در جامعه رو به بهبود است ،خاطرنشان کرد:البته مظاهری از فساد در گوشه و کنار به چشم می‌خورد ولی ما مبارزه جدی داریم.

سردار احمدی مقدم به موضوع استفاده از تجیهزات ماهواره‌ای در کشور اشاره کرد و گفت:وظیفه قانونی ما تغییری نکرده و ما همچنان اجرای قانون ممنوعیت استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای را تعقیب می‌کنیم و همه مردم و دستگاه‌ها باید تابع قانون باشند.

وی اضافه کرد:عمده آن چیزی که الآن در دستور کار می‌باشد تجری از قانون و کسانی که علنا از این تجهیزات استفاده می‌کنند در اولویت برخورد است و هیچ زمانی هم این کار تعطیل نشده و هیچ ربطی هم به الآن ندارد و این یک روال دائمی داشته که این روال ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی به برنامه‌ها و اقدامات پلیس برای چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و اظهار داشت:فکر می‌کنم امسال سال بهتری از سال‌های گذشته داشته باشیم چرا که کشفیات مواد محترقه خصوصا خطرناک و آتش زا نسبت به گذشته کاهش چشمگیر داشته است.

سردار مقدم به همکاری خوب اصناف و مردم اشاره کرد و گفت: همکاری مردم همه ساله خوب بوده و انتظار ما این است که امسال خانواده‌ها به مراقبت از فرزندان خودشان بیشتر توجه کنند.

وی اضافه کرد:اگر قرار است شادی داشته باشند در حوالی منزل خودشان و همراهی والدینشان باشد و از وسایل بی خطر استفاده کنند.

فرمانده نیروی انتظامی درپایان به تمهیدات پلیس در سفرهای نوروزی اشاره کرد و اظهار داشت: ما همه تمهیدات را پیش بینی کردیم ولی عمده توجه ما به همکاری و همراهی خود مردم است.

کد خبر 129492

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز