همشهری‌آنلاین: پنجمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر خبرنگاران از شاعران و ناشرانی که در سال 1388، کتاب شعر به زبان فارسی منتشر کرده‌اند، دعوت کرده تا آثار خود را به دبیرخانه‌ی این جایزه بفرستند.

شعر خبرنگاران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا ،شرایط شرکت در این دوره از جایزه‌ی شعر خبرنگاران به این شرح است: کتاب در سال 1388 منتشر و تاریخ انتشار در شناسنامه‌ی آن ذکر شده باشد؛ کتاب چاپ اول باشد و برگزیده‌ی آثار شاعر نباشد.

علاقه‌مندان می‌توانند پنج نسخه از اثر خود را تا پایان آبان‌ماه سال جاری (1389) به نشانی: تهران، صندوق پستی 3496 - 16765، دبیرخانه‌ی جایزه‌ی شعر خبرنگاران بفرستند.

در این دوره از جایزه از اثر یا آثار برگزیده تجلیل خواهد شد و فعلا هدیه‌ی مالی برای برگزیدگان درنظر گرفته نشده است.

پنجمین جایزه‌ی شعر خبرنگاران همچنین مانند دوره‌ی پیشین، بخش ویژه‌ی خود را به شاعران بدون کتاب اختصاص داده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این بخش نیز می‌توانند آثار خود را تا پایان آبان‌ماه سال جاری به پست الکترونیکی sherekhabarnegar@gmail.com بفرستند.

شرایط حضور در بخش ویژه‌ی جایزه‌ی شعر خبرنگاران به این شرح اعلام شده است:

‌1) علاقه‌مندانی که در این بخش شرکت می‌کنند، نباید تا کنون (چه در سال‌های گذشته و چه در سال جاری) کتاب منتشر کرده یا برای انتشار به ناشری سپرده باشند.

‌2) شعرها باید به زبان فارسی باشد.

‌3) هر شاعر باید بین ‌40 تا ‌50 قطعه از شعرهای خود را به پست الکترونیکی ذکرشده بفرستد یا جمع آثار ارسالی بین 80 تا ‌100 صفحه باشد.

‌4) آثار باید در فرمت ویندوز word 2003 یا word 2007 باشد.

‌5) حضور در این بخش برای تمامی شاعران فارسی‌زبان داخل و خارج کشور آزاد است.

6) در بخش ویژه از اثر یا آثار برگزیده تقدیر می‌شود و شاعر برگزیده از طریق رسانه‌های گروهی به جامعه‌ی ادبی معرفی خواهد شد.

همچنین تأکید شده است، علاقه‌مندان به حضور در این بخش فقط تا پایان آبان‌ماه سال جاری فرصت ارسال شعرهای خود را دارند

کد خبر 115383
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی