معاون نوسازی و تـحـول اداری معاونت توسعه‌ مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور از آغاز انتقال سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی از تهران از یک ماه دیگر خبر داد.

احمد بزرگیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مهم‌تر از موضوع انتقال افراد از تهران، انتقال سازمان‌ها به سایر استان‌هاست، گفت‌:‌ ما در اصل انتقال دستگاه‌ها را پیگیری می‌کنیم و انتقال افراد، مرحله دوم فعالیت ماست، درحالی‌که انتقال دستگاه‌هایی که فهرست‌ آنها اعلام شده، الزامی است.

وی افزود: به احتمال زیاد طی یک ماه آینده، موضوع انتقال سازمان‌ها و دستگاه‌ها از تهران به شهرستان‌ها عملیاتی می‌شود. بزرگیان با تاکید بر اینکه ثبت‌نام افراد در پایگاه اینترنتی، نخستین مرحله انتقال آنهاست، گفت:‌ کار انتقال را سازمان مربوطه باید انجام بدهد و سازمان‌ها در روال طبیعی انتقال کارکنان از تهران به شهرستان‌ها فعالیت اصلی را برعهده دارند. البته ما نیز با استفاده از پایگاه اینترنتی موجود، این اقدام را رصد می‌کنیم.

وی تاکید کرد که به‌زودی نخستین اقدام صورت گرفته در این راستا یعنی انتقال فرد ثبت‌نام شده به محل مورد علاقه‌اش به علاوه تسهیلات اختصاص یافته، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا ثبت نام در پایگاه اینترنتی انتقال از تهران برای شخص الزام‌آور است و فرد ثبت‌نام‌کننده پس از آن امکان بازپس‌گیری درخواستش را خواهد داشت یا خیر؟ ‌گفت: در این زمینه الزامی وجود ندارد و این انتقال کاملا به‌صورت داوطلبانه است.

کد خبر 109349

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار