شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۲۵
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مرکز مدیریت راه‌های کشور وضع راه‌ها را اعلام کرد

به گزارش واحد مرکزی خبر، در مسیر شهرکرد - اردل - بافت به علت آسیب دیدگی پل افسرآباد و تعمیر و مرمت آن کماکان تردد وسایل نقلیه سنگین از این مسیر ممنوع است و رانندگان اینگونه وسایل نقلیه باید از طریق محور شهرکرد - فارسان - شهریاری - شاه منصوری تردد کنند.

محور شهرکرد - ایذه از طریق گردنه بلوط بلند به علت به زیرآب رفتن کتولا کماکان تا اطلاع بعدی مسدود است. رانندگان می‌توانند از مسیر جایگزین شهرکرد - بروجن - لردگان - ایذه تردد کنند.

به گزار ش این مرکز، آمار دریافتی از تعداد 70 دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح راه‌ها حاکیست در شبانه روز گذشته در مجموع 848029 دستگاه خودرو در راه‌های دارای تردد شمار برخط تردد داشته که از این تعداد 142247 دستگاه مربوط به محورهای ورودی تهران و 154217 دستگاه مربوط به محورهای خروجی تهران است.

آمار مقایسه‌ای نسبت به جمعه هفته قبل نشانگر افزایش 17 درصدی ترافیک کل کشور و افزایش 21 درصدی در محورهای ورودی تهران و افزایش 51 درصدی در محورهای خروجی تهران است می باشد.

بیشترین تعداد تردد وسایل نقلیه طی شبانه روز گذشته در مسیر آزادراه تهران- قم (رفت و برگشت) به میزان 113278 دستگاه و جاده قدیم تهران- قم 20667 دستگاه که جمعا 133945 دستگاه در مسیر تهران- قم تردد ثبت شده است

کد خبر 108954

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز