شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: سایت دل‌آواز شایعه بیماری استاد شجریان را با انتشار عکسی تازه تکدیب کرد

شجریان در لندن به اجرای کنسرت می‌پردازد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت دل‌آواز در پی انتشار خبر نادرست مبنی بر بیماری استاد محمدرضا شجریان در برخی سایت‌ها و وبلاگ‌های خارج از کشور، بدین وسیله به اطلاع کلیه دوستداران و عزیزانی که نگران حال ایشان شده‌اند می‌رساند، استاد محمدرضا شجریان در سلامت کامل بوده و هم اکنون آخرین تمرین‌های مربوط به کنسرت انگلستان را انجام داده و آماده سفر به لندن برای برگزاری کنسرتی در سالن باربیکن به تاریخ شنبه 14 فروردین هستند.

توضیح سایت دل‌آواز درباره عکس زیر:

عکس مربوط به تمرین‌های استاد شجریان به همراهی گروه شهناز در ساعت 13 و 17 دقیقه روز  سه‌شنبه 10 فروردین سال 1389 است.

تور کنسرت شجریان در اروپا، استرالیا و آمریکا

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا تور کنسرت‌های بهاره‌ محمدرضا شجریان  به همراه گروه «شهناز» از شنبه 14 فروردین‌ماه با اجرا در لندن آغاز می‌شود و پس از گذشت سه‌ هفته از 10 اردیبهشت با اجرا در استرالیا تا 16 خرداد ادامه پیدا می‌کند.
شجریان 30 آوریل در شهر پرث، اول ماه می در ملبورن، 9 می در بریسبین، 16 می در سیدنی استرالیا کنسرت دارد.

او سپس در آمریکا روز 20 ماه می در شیکاگو، 22 می در آتلانتا، 23 می در واشنگتن، 25 می در هیوستن، 27 می در سیاتل، 29 می در برکلی و 30می در لس آنجلس می‌خواند.

شجریان سپس از آمریکا به کانادا می‌رود تا چهار ژوئن در ونکوور و شش ژوئن در تورنتو برنامه اجرا ‌کند.

اعضاء گروه شهناز در اجرای این کنسرت‌ها، مجید درخشانی، مژگان شجریان، شاهو عندلیبی سالم، حمید قنبری، حسین رضایی‌نیا، مهدی امینی، سحر ابراهیم، جمشید سفرزاده، رامین صفایی، محمد رضا ابراهیمی، رادمان توکلی، سامان صمیمی، حامد افشاری، مهرداد ناصحی، نگار خارکن و کاوه معنمدیان دهکردی هستند.

کد خبر 104193

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار هنر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز