سه‌شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۱
۰ نفر

معاون اجرایی سازمان سنجش زمان قرار گرفتن کارت آزمون کارشناسی ارشد سال 1389 بر روی سایت را 24 بهمن ماه اعلام کرد و گفت:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در صورت مشاهده مغایرت در کارت خود برای رفع نقص می توانند در تاریخ 26 بهمن ماه اقدام کنند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز شنبه 24 بهمن ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت داوطلبان لازم است بر اساس اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

وی اظهار داشت: در صورتی که داوطلبان نسبت به بندهای 3، 7 و 10 مربوط به جنس، معلولیت و زبان خارجی کارت کنکور کارشناسی ارشد معترض باشند، باید از روز دوشنبه 26 بهمن ماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.
معاون سازمان سنجش افزود: همچنین در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،2، 3، 4، 5، 6، 13 ، 14 و 16 کارت شرکت در آزمون وجود داشته باشد،داوطلبان باید جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا 30 بهمن ماه منحصرا به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و از آن طریق اقدام کنند.

وی تاکید کرد: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است در نتیجه کلیه داوطلبان باید شخصا برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

توکلی یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از 66 کد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید مجددا کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را از سایت سازمان سنجش پرینت بگیرند و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار خواهد شد.

کد خبر 101316

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز