دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه‌اش دست به اقدامی عجیب زد که به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام عجیب یک دختر جوان برای وادار کردن مرد مورد علاقه‌اش برای ازدواج با او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این دختر جوان در حالی که لباس عروس بر تن کرده بود و یک کشیش و ساقدوش به همراه داشت با حضور در محل کار مرد مورد علاقه‌اش از وی خواست تا با او ازدواج کند.

او به مرد جوان گفت یا در محل کارش و در حضور کشیش و ساقدوش با او ازدواج خواهد کرد یا برای همیشه باید از هم خداحافظی کنند.

در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این دختر جوان را در حالی که لباس عروس بر تن دارد با همراهانش نشان می‌دهد. در این تصاویر یک مرد که لباس سیاه بر تن دارد و همچنین یک زن جوان در کنار این دختر دیده می‌شوند. همچنین در یکی از تصاویر مرد جوان که از این اقدام دختر مورد علاقه‌اش کاملا متحیر مانده دیده می‌شود. این اتفاق در یکی از فروشگاه‌های شهر «لاس وگاس» آمریکا رخ داد.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده صدای این زن شنیده می‌شود که خطاب به مرد مورد علاقه‌اش می‌گوید: «تو ۲ سال پیش این حلقه را در دست من انداختی و حالا وقت آن است که می‌خواهی انجامش بدهی (با من ازدواج کنی) یا من آن را از انگشتم خارج کنم.»

سرانجام کارمند مرد که از این اقدام کاملا غافلگیر شده بود از دختر مورد علاقه‌اش خواست تا بیرون از فروشگاه به صحبت‌های خود ادامه دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برچسب‌ها

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲