مهدی جعفری کارگردان فیلم سینمایی «۲۳ نفر» با انتشار عکس حضور سردار سلیمانی در پشت صحنه فیلم ۲۳ نفربرای شهید «حاج قاسم سلیمانی» دل‌نوشته‌ای را منتشر کرد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مهدی جعفری، کارگردان فیلم سینمایی «۲۳ نفر» با انتشار عکسی از حضور سردار قاسم سلیمانی در پشت صحنه فیلم «۲۳ نفر» نوشت:‌

«فرمانده وقتی شنید که ساخت فیلم «۲۳ نفر» به جریان افتاده است، در اولین روزهای فیلمبرداری مشتاقانه به دیدار سربازان دیروزش شتافت تا پس از سال‌ها دوباره دستشان را به‌گرمی بفشارد و انگار به نوعی به همه ما یادآوری کند که فرصت انجام چه کار بزرگی را یافته‌ایم.

اگر این فیلم به زعم بسیاری از تماشاگرانش به دل می‌نشیند شک ندارم که در کنار استمداد ما از ارواح پاک شهدا و از خودگذشتگان در راه وطن، دعا و نفس گرم این یگانه سردار مومن دوران، حاج قاسم سلیمانی هم پشتیبانش بوده است.

هم‌دوران و هم‌نفس شدن با بزرگانی چون ایشان سعادتی است تا بتوان درک درست‌تری ازنزدیکی مقام ایمان و عمل به یکدیگر یافت.

وجود او اکنون فراتر از زنده بودنش به اسطوره‌ای که چون یک انسان مومن و ساده زیست و چون یک قهرمان تاثیرگذار تا همیشه در ذهن یک ملت باقی خواهد ماند. امید که روح بلند او از همان مقام رفیع شهادت نیز همواره نگاهبان این دیار از اهریمنان و اشرار روزگار باشد.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =