همشهری‌آنلاین: بیست و هفتمین برنامه از سلسله نشست‌ها و سمینار‌های علمی انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی با عنوان چهلمین سال اینترنت با همکاری دانشگاه صنعتی شریف‌، برگزار شد.

این نشست که در ساعت پانزده‌ و ‌سی روز شنبه 19 دی ماه برگزار شد، با حضور دکتر کاظم معتمدنژاد، دکتر یحیی تابش، دکتر سیاوش شهشهانی، مهندس شایان رضا‌مشاطیان، دکتر شهیندخت خوارزمی و دکتر حسین ابراهیم آبادی و به بررسی روند ورود و رشد اینترنت در ایران پرداختند.

در این مراسم پس از اعلام برنامه و خیر مقدم ابتدا دکتر یحیی تابش با عنوان چهلمین سال اینترنت، دکتر سیاوش شهشهانی با عنوان چشم‌انداز دامنه‌های جدید، مهندس شایان رضا مشاطیان با عنوان اینترنت و صنعت موبایل، دکتر شهیندخت خوارزمی با عنوان اینترنت و توسعه و دکتر حسین ابراهیم آبادی با عنوان توسعه اینترنت در ایران به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین در این مراسم که در تالار جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، از دکتر سیاوش شهشهانی به عنوان پیشکسوت و یکی از پایه‌گذار دامنه ir. در ایران تجلیل گردید.

 بزرگداشت دکتر شهشهانی در سمینار چهلمین سال اینترنت

هیئت مدیره انجمن جامعه اطلاعاتی با تقدیم لوح یادبودی به شهشهانی، از مجموعه فعالیت‌های علمی و اجرایی او بویژه در تلاش و پیگیری برای دامنه‌های ایران قدردانی کردند.

کد خبر 99131

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز