سه‌شنبه ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۴
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: شجریان که در زمان درگذشت مشکاتیان در خارج از ایران حضور داشت، یک روز بعد از ورود به ایران در مراسم ختم وی حاضر شد و از حضور مردم سپاسگزاری کرد

به گزارش همشهری‌آنلاین در این مراسم که شامگاه روز سه‌شنبه در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد، استاد محمدرضا شجریان بسیار کوتاه به صحنه رفت و از مردم قدردانی کرد و گفت که فراق مشکاتیان برایش بسیار دردناک بوده است.

سپس شاهرخ تویسرکانی، مدیر و سردبیر نشریه فردوسی به صحنه رفت و در سخنرانی بلندی به ذکر ویژگی‌های کاری و شخصیتی زنده یاد پرویز مشکاتیان پرداخت.

گزارش همشهری‌آنلاین حاکیست استقبال از این مراسم بسیار زیاد بود و تقریبا اکثر هنرمندان نامی موسیقی درا ین مراسم حضور داشتند.

در پایان مراسم روحانی مسجد از خانواده مشکاتیان و شجریان به عنوان خانواده‌های عزادار یاد کرد و به همسر داغدار مشکاتیان،افسانه شجریان، تسلیت گفت.

از جمله هنرمندانی که خبرنگار همشهری‌آنلاین موفق به دیدن آنها شد عبارت بودند از داود گنجه‌ای، علی جهاندار، محمد موسوی، همایون خرم، محمد رضا درویشی، بهداد بابایی، داریوش پیرنیاکان، اردشیر و پشنگ کامکار، زیدالله طلوعی، مهران مهرنیا، فریدون شهبازیان، مجید درخشانی و گروهی دیگر از هنرمندان پیشکسوت و جوان.

استاد پرویز مشکاتیان یکشنبه 29 شهریور در اثر نارسایی قلبی به دیار باقی شتافت.[درگذشت پرویز مشکاتیان؛چهره نامدار موسیقی ایران]

کد خبر 91624

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز