وزیر کشور با اشاره به اظهارات برخی افراد در زیر سئوال بردن دستاوردهای دولت شهید رئیسی گفت: از این افراد می‌خواهم قبل از هرگونه اظهارنظری سری به استان‌ها بزنند و حجم کارها را ببینند و بعد منصفانه سخن بگویند.

احمد وحیدی

به گزارش همشهری‌آنلاین ، احمد وحیدی در مراسم افتتاح طرح های شهری استان مرکزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار داشت: امروز در استان وخاک‌مقدسی حضور داریم که امام راحل تعاریف جهان را به گونه‌ای دیگر تعریف کردند و امروز در مسیر تاریخی هستیم که امام (ره) رقم زدند و توسط رهبر فرزانه با قدرت دنبال می‌شود. امروز در روزهای پایانی دولت سیزدهم در استان مرکزی قرار داریم و هفته آینده انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و امیدواریم کسی انتخاب شود که ادامه دهنده خط شهید رئیسی باشد و نهضت عمران، آبادانی ونهصت فکر و اندیشه شهید آیت الله رئیسی دنبال شود.

وی‌ افزود: مکتب و مدیریت شهید رئیسی به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری بسیار قوی بود به طوری که در کمتر از سه خود را نشان داد و بزرگ‌ترین دستاورد این دولت نوع نگرش و بینش است که در ریاست جمهوری و سه قوه نمایان شد و باید ادامه پیدا کند. در کمتر از سه سال اقدامات خوبی در استان مرکزی آغاز شد که افتتاح دو پروژه تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) و امام خمینی (ره) در زمان بسیار کوتاه از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

وزیر کشور بیان کرد: ناتمام نگذاشتن کارها و تمام کردن ناتمام‌ها از اقدامات و ویژگی‌های ارزشمند دولت سیزدهم بود، ۷۲۰ واحد تولیدی راکد در دوسال اخیر در سطح استان مرکزی احیا شده است که دو واحد آذرآب و هپکو مربوط به شهر اراک است، و این یکی دیگر از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

وحیدی عنوان کرد: با وجود فشارهای ظالمانه رژیم استکبار و تلاش برای کارهایی که جریان‌های تروریستی خط گرفته و از خارج‌ در قالب جنگ‌ ترکیبی دنبال می‌شد؛ براساس آمارهای بانک جهانی رشد اقتصادی کشور با رشد ۴.۵ درصد افزایش پیدا کرده است که این مهم نتیجه مکتب مدیریتی آیت الله رئیسی است.

وی با بیان اینکه چرا قرارگاه خاتم الانبیا افتخار می‌آفرینند؟ گفت: قرارگاه خاتم الانبیا پروژه‌ها را با کیفیت و به موقع اقدامات انجام می‌دهد. تقاطع غیرهمسطح امام خمینی (ره) هشت ماه زودتر از موعد مقرر زیر بار ترافیکی رفت که دستاورد بزرگ دولت سیزدهم بود، مردم باید در جریان اقدامات و پیشرفت‌ها قرار گیرند تا افراد سودجو اقدامات ارزشمند دولت را غیر منطقی زیر سوال نبرند.

وزیر کشور عنوان کرد: مردم استان مرکزی در خیزش خود در بدرقه آیت الله رئیسی نشان دادند به مکتب و عملکرد شهید جمهور اعتقاد داشتند، یکی‌از اقدامات دولت سیزدهم در راستای تامین معیشت مردم بود به طوری که در دوسال گذشته استان‌ها بیش از تعهد خود اشتغال ایجاد کردند، تعهد اشتغال ایجاد شده در استان‌ها حدود ۱۱۰ یا ۱۳۰ درصد و در برخی استان‌ها به صورت محدود تعهد اشتغال ایجاد شده ۹۰ درصد بوده است.

وحیدی خاطرنشان کرد: ایجاد ثبات در قیمت کالاها از دیگر اقدامات شاخص دولت سیزدهم است ، رئیس جمهور شخصا روزانه قیمت کالاها و اجناس را پیگری می‌کردند و با مدیران تماس داشتند.

وزیر کشور با اشاره به اظهارات برخی افراد در زیر سئوال بردن دستاوردهای دولت شهید رئیسی گفت: از این افراد می‌خواهم قبل از هرگونه اظهارنظری سری به استان‌ها بزنند و حجم کارها را ببینند و بعد منصفانه سخن بگویند.

به گزارش تسنیم، پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی (ره) با مساحت ۱۳ هکتار و بودجه‌ای بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان با حضور وزیر کشور، استاندار مرکزی و دیگر مسئولان استانی افتتاح شد، این پروژه دارای یک زیرگذر در امتداد جاده اراک - تهران به طول حدود ۱۸۰۰ متر و ۲ لاین به عرض حدود ۲۵ متر و ۲ چپگرد از همسطح به زیرگذر و میدان همسطح و ۲ راستگرد است.

کد خبر 861273
منبع: تسنیم

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  6 4
  دستاوردهاش در سفره و امید ملت گویا هست ، تورم و فقر و فلاکت رکورد زد
 • IR ۱۳:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  3 5
  جریانی که طی ۲۴ سال راس قدرت بودن هیچ دستاوردی نداره معلومه باید به جسد پاره پاره برجام چنگ بزنه و کارهای دیگران را زیر سوال ببره اما مردم مثل آنها فراموشی مقطعی ندارند و به دولت سوم روحانی هرگز رای نخواهند داد #نه_به_اصلاح‌طلب #نه_به_نئولیبرال‌ها
 • IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  6 3
  کدوم دستاورد؟ آقایان از وضعیت اجاره ها خبر دارید؟ اون مسکن هایی که مرحوم رئیسی قولش را داده بود کو؟ کجاست؟ اگر ساخته شده سندش به نام چه کسانی زده شده؟ که حتی یک خانواده تهرانی هم همچین واحدهایی را تحویل نگرفته.