معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات اجرایی پل دوربرگردان بزرگراه شهید باقری در جنوب خیابان جانبازان (گلبرگ) خبر داد.

پل شهید باقری

به گزارش همشهری آنلاین؛ هادی حق‌بین از پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات اجرایی پل دوربرگردان بزرگراه شهید باقری در جنوب خیابان جانبازان (گلبرگ) خبر داد و گفت: تکمیل عملیات احداث عرشه و اجرای اقدامات تکمیلی از قبیل اجرای هندریل و پیاده‌رو از مهمترین فعالیت‌های پیش‌رو در این پروژه است. این دوربرگردان غیرهمسطح تا پایان تیرماه امسال برای تردد شهروندان به بهره‌برداری می‌رسد.

حق‌بین این گشایش ترافیکی را زمینه‌ساز ارتقای نقش بزرگراهی بزرگراه شهید باقری به عنوان یک شریان مهم شمالی- جنوبی در شرق تهران عنوان و اضافه کرد: بهره‌برداری از دوربرگردان جنوب خیابان جانبازان علاوه بر «ایمن‌سازی ترددها و روان‌سازی و رفع تداخلات ترافیکی»، «کاهش پیمایش‌های اضافی شهروندان» در شبکه معابر بزرگراهی را به دنبال خواهد داشت.

او در تشریح روند پیشرفت پروژه مذکور از اتمام عملیات اجرایی شیبراهه، نصب قرنیز و جدولکاری در جبهه شرقی این پروژه خبر داد و گفت: عملیات اجرایی شیبراهه غربی پل نیز به پایان رسیده و بزودی شاهد نصب قرنیز و اجرای جدول در این بخش خواهیم بود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از توسعه عملیات اجرایی در پروژه منتهی‌الیه شمالی بزرگراه شهید باقری نیز خبر داد و گفت: دسترسی‌ها در تقاطع بزرگراه شهید بابایی و شهید باقری، به عنوان یکی از مطالبات مهم ساکنان شرق تهران، کامل می‌شود تا امکان تردد به سمت غرب بزرگراه شهید بابایی از جنوب بزرگراه شهید باقری و همچنین تردد به جنوب بزرگراه شهید باقری از شرق بزرگراه شهید بابایی میسر شود.

کد خبر 859952
منبع: خبرگزاری شهر

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha