وزارت علوم درخصوص نگرانی‌ها بابت فعالیت یک موسسه آموزش عالی در تهران با عنوان دانشگاه بین‌المللی زاگرس اطلاعیه‌ای صادر کرد.

کلاس دانشگاه - کلاس درس

به گزارش همشهری آنلاین، دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم اعلام کرد: «پیرو پیگیری و تماس مکرر متقاضیان و نگرانی خانواده‌های آنان درخصوص مؤسسه بدون مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با عنوان «دانشگاه بین‌المللی زاگرس به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی» که در فضای مجازی با آدرس https://ziu.university/fa و آدرس portal.prfa.org.ir با عناوین «پردیس بین‌الملل البرز» و «پردیس رسا فنون البرز» و به استناد شماره مجوز ۲۷۷۹۲۰-۲۴-۲ که مربوط به مجوز تمدید موافقت اصولی مؤسسه آموزش عالی آزاد تلاشگران واقع در تهران که برای فعالیت در زمینه حقوق، کسب و کار و حقوق شهروندی تا پایان سال ۱۴۰۱ است، فعالیت می‌کند. لذا استفاده از مجوز صادر شده که هیچ ارتباطی با آدرس‌های مجازی ذکر شده در بالا ندارد فاقد وجاهت قانونی است.

اسامی دانشگاه‌های دولتی، وابسته و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، دانشکده‌ها، آموزشکده‌ها، مجتمع‌های آموزش عالی، مدارس عالی و مراکز آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اینجا (کلیک کنید) قابل مشاهده است.

صرفا مدارک دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات یادشده که مصوب شورای گسترش آموزش عالی بوده و از طریق آزمون سراسری (توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مصوب مراجع ذی‌صلاح پذیرفته شده باشند مورد تایید می‌باشد.»

کد خبر 843868
منبع: ایسنا

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha