ستاره خط حمله فوتبال ایران در آخرین حرف‌هایش اعتراف کرد که مشکلات زیادی با سرمربی اسبق تیم ملی داشته است.

تیم ملی فوتبال

به گزارش همشهری‌آنلاین، سردار آزمون میهمان برنامه دوشنبه شب گذشته «فوتبال برتر» بود و در مصاحبه مفصلی که داشت حرف‌های جالبی را به‌خصوص درباره تیم ملی بیان کرد. او که در زمان خروج اسکوچیچ از ایران یکی از معدود ستاره‌های تیم بود که از مرد کروات حمایت و از رفتار فدراسیون و بازیکنان با او انتقاد کرده بود فاش کرد که خودش یکی از آنهایی بوده که در زمان این مربی، با او مشکلات زیادی داشته است:

من با اسکوچیچ خیلی مشکل داشتم. همه بازیکنان می‌دانستند. برای من به عنوان بازیکن واقعا فرقی نمی‌کرد چه کسی مربی باشد. با کی‌روش که همیشه در ارتباط بودم. صحبت می‌کردم یا بعضی جاها که گیر می‌کردم از او مشورت می‌گرفتم. من در تاکتیک اسکوچیچ خیلی ضربه می‌خوردم. همه فکر می‌کردند برای من ماندن اسکوچیچ خیلی مهم است. 

سردار دلیل حمایتش از مرد کروات را که حالا مشخص شده در رختکن مشکلات و چالش زیادی با هم داشته‌اند اینگونه عنوان کرد:  پدر من سرمربی است. اگر بخواهند روز آخر برش دارند من بازیکن باید یک کمی معرفت داشته باشم و از او حمایت کنم. با اسکوچیچ خیلی دعوا کردیم اما از او بدی ندیده بودم. وظیفه خودم می‌دانستم و هرکس دیگری هم بود همین کار را می‌کردم. مربی را می‌خواهند بردارند به من ربطی ندارد. این مسائل به بازیکن مربوط نیست. معتقدم باید یک مقدار بامعرفت‌تر برخورد می‌کردیم. کی‌روش بعد از هشت سال از ایران رفت اما چجوری...؟ در بدرقه‌اش فقط جواد نکونام بود و هیچکس نبود. ما فرهنگمان اینجوری نیست و خون ایرانی در رگ‌هایمان است. من فکر می‌کنم درباره اسکوچیچ کارم را انجام دادم. می‌شد یک بدرقه درست و حسابی از او داشته باشیم." 

مهاجم تیم ملی ایران در بخش دیگری درباره اینکه آیا بازیکنان در برکناری اسکوچیچ نقش داشتند گفت: این را باید فدراسیون فوتبال بگوید. من هیچ چیز راجع به آن زمان نمی‌خواهم بگویم. اصلا آن قسمت از حافظه‌ام را پاک کرده‌ام. معتقدم باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی پیشرفت کند و هر سوال حاشیه‌ای را هم آقای تاج باید جواب بدهد (می‌خندد). 

او اما بازی‌های جام جهانی را هنوز به یاد دارد حتی بازی انگلستان که با یک شکست سنگین همراه بود: آن تک به تک باید گل می‌شد. نمی‌دانم چه بگویم. بسیار خب بیاید خودمان را بزنیم به آن راه و اصلا آن زمان هیچ اتفاقی در ایران نیفتاده بود. من در آن صحنه همه کار کردم که توپ گل بشود، خیلی هم محکم زدم اما نشد."

کد خبر 772941
منبع: ورزش سه

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha