سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در محل نگهداری مواد اولیه تولید عطر و ادکلن و نجات ۱۰ نفر در این خصوص خبر داد.

آتش نشانی

به گزارش همشهری آنلاین، جلال ملکی از وقوع حریق در محل نگهداری مواد اولیه تولید عطر و ادکلن و نجات ۱۰ نفر در این خصوص خبر داد و گفت: ساعت ۱۱:۵۲ ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان ناصرخسرو، ابتدای صوراسرافیل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: یک ایستگاه موقت در میدان امام خمینی (ره) مستقر است که در ابتدای امر، همکاران از آن ایستگاه موقت به محل حادثه اعزام شدند و سه ایستگاه دیگر نیز به‌طور همزمان به محل حادثه اعزام شدند.

او اظهار کرد: در محل حادثه مشاهده شد که در یک ساختمان دوطبقه قدیمی که بر پشت بام آن یک فضایی در حدود ۵۰ متر با سقف‌های شیروانی ایجاد شده بود که در آن ساختمان فروش و نگهداری عطر و ادکلن انجام می‌شد و در این محل نیز مواد اولیه که قابلیت اشتعال و حتی انفجار نیز داشت، نگهداری می‌شد و کاملاً شعله‌ور و در حال سرایت به ساختمان‌های اطراف بود.

ملکی تصریح کرد: چند نفری نیز در آن بخش حضور داشتند که با کمک نردبان هیدرولیکی به پایین منتقل شدند و حدود ۱۰ نفر با حضور آتش‌نشانان بدون آسیب‌دیدگی از محل خارج شدند و یک نفر نیز از محل پا دچار مصدومیت شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در پایان از اطفا حریق خبر داد.

کد خبر 737965
منبع: مهر

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha