همزمان با انتشار مطالبی درباره ایده‌های فیلم‌های اصغر فرهادی و بازتاب حرف‌های ترانه علیدوستی دراین باره، سکانسی عاشقانه از فیلم«شهر زیبا» با حضور این بازیگر پربازدید شد.

شهر زیبا

به گزارش همشهری آنلاین،‌ همزمان با انتشار مطالبی درباره اصغر فرهادی و داغ شدن سوژه کپی بودن ایده‌های فیلمسازی او، گفتگوی ترانه علیدوستی با مجله نیویورکر و طرح نکاتی تازه در این زمینه، بازتاب‌های فراوانی در میان اهالی رسانه و سینما پیدا کرد.

اعتراف عجیب ترانه علیدوستی درباره اصغر فرهادی | مبارزه یک دختر شیرازی با اصغر فرهادی بحرانی شد

در همین رابطه،‌ سکانس‌های ماندگاری از حضور ترانه علیدوستی جوان در فیلم «شهر زیبا»ی اصغر فرهادی به عنوان نخستین سکانس عاشقانه حضور او روی پرده سینما  مورد توجه کاربران قرار گرفته و پربازدید شد.

«شهر زیبا» پس از «رقص در غبار» دومین اثر بلند سینمایی اصغر فرهادی است (۱۳۸۲ ) که با درونمایه‌ای عاشقانه حول و حوش یک سوژه ملتهب اجتماعی به نام قصاص روایت می‌شود. این فیلم که به گفته منتقدان اولین و آخرین ساخته فرهادی با داستانی سرراست و بی‌پیرایه درباره عشق است در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر، اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی را نامزد بهترین کارگردانی و بهترین بازیگری کرد.

«شهر زیبا» روایت زندگی جوانی آزاد شده از کانون اصلاح و تربیت است که همزمان با آزادی و تلاش برای رهایی از قصاص دوستش؛ اکبر که متهم به کشتن دختری در شانزده سالگی است عاشق خواهر او فیروزه با بازی ترانه علیدوستی می‌شود... 

کد خبر 717594
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رادیو و تلویزیون

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha