چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۳
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: توانایی شکست دادن امارات را داشتیم.

به گزارش ایسنا از دبی، علی دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: ما دو نیمه متفاوت داشتیم، نیمه اول خیلی بد بودیم، سابقه نداشت که ما تا به حال یک چنین بازی بدی را در یک نیمه از تیم ایران ببینم. در نیمه اول تیم امارات تنها با اشتباه بازیکنان ما به موقعیت می‌رسید و ما خودمان توپ را به آن‌ها هدیه می‌دادیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هرچه از زمان بازی می‌گذشت ما رفته رفته بهتر بازی می‌کردیم. با تعویض‌‌هایی که انجام شد توانستیم به خواسته‌های خودمان برسیم و گل تساوی را بزنیم. [تساوی ایران - امارات]Iran's Mehrzad Madanchi during their Asian zone Group 2 World Cup qualifying football match

بعد از آن اگر داور اشتباه نمی‌کرد و آن ضربه پنالتی را به نفع ما اعلام می‌کرد ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

دایی در مورد خط دفاعی تیم ملی گفت: ما همه بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کردیم. آن‌ها بهترین بازیکنان فوتبال و لیگ ما هستند. اگر شما بازیکنانی بهتر از این‌ها سراغ دارید به ما بگویید که ما از آن‌ها استفاده کنیم. ما در باشگاه‌هامان هم با مشکل دفاع مواجه هستیم ضمن اینکه دو تن از بهترین‌ دفاع‌های تیم ملی یعنی محسن بنگر و هادی عقیلی به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و خط دفاعی که در این بازی به تیم حریف تنها دو موقعیت را داده که آن هم از جانب بازیکنان خط میانی ما بوده نمی‌شود انتقاد کرد.

وی در مورد لژیونرها و خستگی مشهودی که در آن‌ها دیده می‌شد نیز گفت: ما مجبوریم از تمام سرمایه‌های فوتبال کشورمان استفاده کنیم. مهدوی کیا و هاشمیان به همراه شجاعی و نکونام تمام تلاش خودشان را انجام دادند و هر کدام از آن‌ها تا زمانی که در میدان حضور داشتند بازی مطلوبی را از خود نشان دادند و مثمر ثمر واقع شدند و تلاش خود را انجام دادند. ما اگر از بهترین‌ها استفاده می‌کنیم مورد انتقادیم و اگر هم استفاده نکنیم باز هم شاهد انتقادات هستیم.

دایی در ادامه افزود: متاسفانه ما با خیلی مشکلات مواجه هستیم. من تاسف می‌خورم که یک روزنامه ورزشی کشور روز قبل بازی با پرداختن به اخبار دروغ روحیه بازیکنان تیم ملی را تضعیف می‌کند.

او تصریح کرد: مشکل دیگر تیم ما فرصت کم هماهنگی در بازیکنان ماست. چرا که تیم ایران یکی از تیم‌هایی است که دارای بازیکنان لژیونر زیادی است و موقعی که دو تن از بازیکنان ما یک روز قبل از بازی و دو تن دیگر سه روز قبل از بازی به ما ملحق می‌شوند، ما باید شاهد ناهماهنگی باشیم.

به گفته دایی امارات یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیرش خودش را انجام داد و مطمئنا هر تیم دیگری به جای ایران بود، بازنده این دیدار می‌شد.

دایی درباره علت درگیری حسین کعبی با پلیس امارات و حضورش در این درگیری اظهار کرد: پلیس امارات برخورد زننده‌ای با حسین کعبی داشت، من تنها برای حفظ سلامتی بازیکن تیم ایران و ختم ماجرا وارد صحنه شدم و به هیچ عنوان با کسی درگیر نشدم.

کد خبر 68857

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز