۱۴ نمایش در اولین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به روی صحنه می‌رود.

جشنواره تئاتر کودک

به گزارش همشهری آنلاین، همزمان با اولین روز از جشنواره بیست و ششم، ۱۴ نمایش در بخش‌های کودک، نوجوان و خیابانی اجرا خواهد شد.

نمایش «وقتی ما نیستیم» در بخش کودک به نویسندگی و کارگردانی داود زارع در سه سانس ۱۱ صبح، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ و به مدت ۴۸ دقیقه در تالار اصلی مجتمع بوعلی‌سینا به روی صحنه می‌رود، همچنین نمایش قطعه گمشده به کارگردانی گلنار اکبری در ساعت‌های ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در پلاتوی استاد عبادی این مجموعه فرهنگی به روی صحنه خواهد رفت.

تالار اصلی مجتمع شهید آوینی در سانس‌های ۱۱ صبح، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ آماده اجرای نمایش «اتاق من» در بخش نوجوان به نویسندگی محمدرضا فلاحی و کارگردانی لیلا همایون از تهران به مدت ۴۶ دقیقه است.

نمایش «آی تک» به نویسندگی و کارگردانی فاطمه برمال در سانس‌های ۱۱ صبح، ۱۶:۳۰ و ۱۸: ۳۰ به مدت ۴۹ دقیقه در پلاتو استاد عاشورپور مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.

نمایش «نقل هفت خوان رستم» به نویسندگی نوشین بیگلریان و نقالی سمانه اراکی از همدان ساعت ۱۶ به مدت ۷ دقیقه و نمایش «نقل خوان چهارم رستم با جادوگر» ساعت ۱۸ با نقالی یسنا کشاورز در محوطه داخلی مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شوند.

نمایش «اتاق سفید» به نویسندگی مسعود هاشمی‌نژاد و کارگردانی مهسا جعفری و مسعود هاشمی‌نژاد از همدان در بخش نوجوان و در سه سانس ۱۱ صبح، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ به مدت ۵۴ دقیقه در تالار فجر اجرا می‌شود.

دو سانس ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در تالار مهدیه همدان به اجرای نمایش «کودکان کار» به نویسندگی و کارگردانی مسعود کردی از همدان در بخش کودکان زیر ۱۸ سال و به مدت ۲۰ دقیقه اختصاص یافته است.

در بخش خیابانی نمایش «نان‌آوران» به کارگردانی سعید باغبانی از همدان در ساعت ۱۰:۳۰ و نمایش «یک روز بخصوص» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر به مدت ۴۱ دقیقه در ساعت ۱۱:۳۰  و نمایش «شهر کوچولوها» به کارگردانی سیدمهرداد کاوسی‌حسینی به مدت ۳۰ دقیقه در پیاده‌راه بوعلی، مقابل سینما قدس به اجرای عمومی می‌رسد.

محوطه شهید آوینی نیز ساعت ۱۶:۴۵ محل اجرای نمایش‌ خیابانی «نان‌آوران» و ساعت ۱۸:۴۵ محل اجرای نمایش «یک روز بخصوص» است.

نمایش «آخرین تقلب» به نویسندگی فاطمه کیمیا و کارگردانی ابراهیم وفایی از قم به مدت ۳۰ دقیقه در ساعات ۱۶ و ‌۱۸ در تالار شهید مظاهری شهر مریانج اجرا می‌شود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» با دبیری امیر مشهدی‌عباس‌ از امروز تا ششم تیرماه در کهن شهر همدان در حال برگزاری است.

کد خبر 685222
منبع: ایسنا

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha