سه‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸
۰ نفر

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: کمیسیون ابعاد امنیتی سرقت از بانک ملی را بررسی کرده و تا روشن شدن دلیل این سهل انگاری موضوع را پیگیری خواهد کرد.

بانک ملی ایران

به گزارش همشهری‌آنلاین، جلال رشیدی کوچی درباره سرقت از شعبه دانشگاه بانک ملی ایران در مرکز تهران و ضرورت بررسی ابعاد این موضوع، بیان کرد: بنده اخبار این سرقت را در رسانه ها مشاهده کردم. تقریبا چنین موضوعی در کشور بی سابقه بوده است. نفس این عمل پرسش‌های زیادی را ایجاد کرده است. حتما کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته آتی ابعاد این سرقت را بررسی خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده به عنوان رئیس کمیته امنیت کمیسیون با رئیس کمیسیون هماهنگی انجام خواهم داد تا مسئولان ذی ربط در کمیسیون حاضر شده و در این زمینه پاسخگو باشند. امنیت بانک ها برای ما حائز اهمیت است. بانک ملی به عنوان نمادی برای سایر بانک ها محسوب می شود. باید ابعاد امنیتی این سرقت با دقت مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید دلیل این سهل انگاری مشخص شود و کمیسیون جزئیات این سرقت را با دقت دنبال خواهد کرد چراکه از بعد امنیت داخلی این موضوع حائز اهمیت است.

کد خبر 681726

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha