مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶
۰ نفر

رئیس پلیس امنیت ناجا با اشاره به اینکه تهیه و توزیع غذای سرد در مغازه‌ها در ماه رمضان ایرادی ندارد گفت: اصنافی که مجوز دارند با احتکار شیشه مغازه می توانند توزیع غذای سرد داشته باشند.

سوپرماركت

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر سرهنگ نوروزی رئیس پلیس امنیت ناجا با اشاره به تمهیدات پلیس برای ماه مبارک رمضان گفت: واحدهای صنفی که پذیرای مسافرین و افرادی که عذر شرعی دارند، هستند، باید ارائه هرگونه غذا را با ملاحظات خاص انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه تمامی واحدهای صنفی مرتبط با اغذیه نمی‌توانند در ماه مبارک رمضان فعالیت کنند، گفت: واحدهای صنفی که می‌خواهند در ماه مبارک رمضان توزیع غذا داشته باشند، باید از طریق اتحادیه‌شان به پلیس اماکن نامه بزنند تا پلیس اماکن بر اساس نیازسنجی، مجوز فعالیت در ماه رمضان را برای آن واحد صنفی صادر کند.

رئیس پلیس امنیت ناجا ادامه داد: باید مغازه‌داران شیشه‌های خود را بپوشانند تا هنگام توزیع موادغذایی در ماه رمضان، حرمت این ماه حفظ شود.

نوروزی افزود: ممنوعیتی برای توزیع غذا در مغازه‌هایی که مجوز دارند، وجود ندارد اما باید به دو نکته دقت شود؛ اول اینکه غذا حتماً باید غذای سرد باشد و دوم آنکه شیشه‌های مغازه کاملاً پوشیده باشد.

وی در پایان گفت: طبق قانون، اگر واحد صنفی یا افرادی حرمت این ماه را رعایت نکنند و اقدام به روزه‌خواری کنند، پلیس با آنها برخورد می‌کند.

کد خبر 668159

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha