کیت هرینگتون (Kit Harington) بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) گفته خدا را شکر می کن که توانسته قبل از بچه دار شدن با رز لزلی (Rose Leslie)، همبازی‌اش در این سریال، الکل را ترک کند.

کیت هرینگتون

به گزارش همشهری آنلاین، این زوج که در آپارتمانی در ادینبرو زندگی می‌کنند و سال گذشته، زمانی که لزلی، بازیگر نقش ییگریت در سریال بازی تاج و تخت، یک پسر به دنیا آورد، برای اولین بار بچه دار شدند. هرینگتون که نقش جان اسنو را در این سریال بازی می‌کرد، پس از پایان Game of Thrones به افسردگی دچار شد و به الکل روی آورد اما سرانجام توانست بر مشکلات خود غلبه کند. این بازیگر ۳۵ ساله حالا می‌گوید ترک الکل نجاتش داده است.

هرینگتون که کار بعدی‌اش بازی در نقش هنری پنجم در سالن تئاتر دانمار وِیرهاوس است، درباره اعتیادش گفت: «این شغل بسیار اعتیادآور است. هفته دیگر به روی صحنه می‌روم، آنجا می‌ایستم و تشویق می‌شوم. هیجان زیاد و حس نشئه‌کننده‌ای دارد و مشکل اینجاست که من نمی‌خواستم هرگز از آن اوج پایین بیایم. اما حالا یاد گرفته‌ام که چطور این کار را انجام بدهم و خیلی خوشحال‌ترم. در حال حاضر در مسیر بهبودی‌ام و تنها چیزی که می‌توانم به آدم‌هایی با موقعیت مشابه بگویم این است که این شیوه زندگی فوق‌العاده است و مرا نجات داد.»

تصاویر | از اینکه قبل از بچه دار شدن الکل را ترک کردم خدا را شکر می کنم | هرگز نمی‌خواستم از آن اوج پایین بیایم
کیت هرینگتون خوشحال است که قبل از بچه‌ دار شدن الکل را ترک کرد

او اضافه کرد: «احساس می‌کنم الان آدم معقول‌تر و باثبات‌تری هستم. شکرگزارم که توانستم قبل از بچه‌دار شدن الکل را ترک کنم.»

هرینگتون انگلیسی و لزلی اسکاتلندی که هنگام بازی در سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت با هم آشنا شدند در سال ۲۰۱۸ در قلعه اجدادی لزلی در اَبردین‌شایر با هم ازدواج کردند. این دو شش ماه پس از ازدواج ملکی به ارزش ۶۰۰ هزار پوند در نزدیکی مرکز شهر ادینبورگ خریداری کردند.

کیت هرینگتون خوشحال است که قبل از بچه‌ دار شدن الکل را ترک کرد

هرینگتون درباره پسر یک ساله‌شان گفت: «متوجه شده‌ام که پسر کوچکم عاشق تشویق و تمجید است. او فرزند دو بازیگر است و هر کاری که انجام می‌دهد دوست دارد تشویق بشود. این من و رز را به وحشت می‌اندازد. فکر می‌کنم خودم هم همیشه دوست داشتم از سوی مادرم تحسین بشوم. مورد توجه قرار گرفتن را دوست دارم.»

کیت هرینگتون خوشحال است که قبل از بچه‌ دار شدن الکل را ترک کرد

این بازیگر اضافه کرد که بخشی از وجودش همیشه در تلاش است تا از سنجیده شدن با Game of Thrones دوری کند. او درباره تجربه‌اش از بازی در این سریال پرطرفدار می‌گوید: «وقتی سریال رو به پایان می‌رفت حالم خیلی خوب نبود، بنابراین می‌توانم بگویم بخشی از من نتوانست جان سالم به در ببرد. فکر می‌کنم چه در آن سریال بازی می‌کردم و چه نه این اتفاق می‌افتاد. اما الان دیگر هیچ دلیلی برای انجام آن کار ندارم.» منیع: روزیاتو

کد خبر 661689

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha