امروز قیمت دلار در بازار آزاد به ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

دلار

به گزارش همشهری ‌آنلاین، دلار امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ و تا ساعت تنظیم این خبر در بازار آزاد به ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان رسید این در حالی است که امروز قیمت دلار در صرافی های بانکی کاهش یافت.

قیمت دلار در صرافی ملی

همچنین دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۷ هزار و ۸۲۳ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۵۹ تومان کاهش یافت.

تا ساعت تنظیم این خبر، قیمت خرید و فروش دلار از سوی صرافی ملی به ترتیب ۲۷ هزار و ۲۷۳ تومان و ۲۷ هزار و ۸۲۳  تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته حدود ۵۹ تومان کاهش یافت.

همچنین، قیمت خرید یورو  ۳۱ هزار و ۴۳۱ تومان و قیمت فروش آن ۳۲ هزار و ۶۶ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته حدود ۱۰۱ تومان کاهش شد.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت  خرید و فروش دلار به ترتیب ۲۷ هزار و ۳۱۰ تومان و ۲۷ هزار و ۸۶۱ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو  ۳۱ هزار و ۴۰۶ تومان و قیمت فروش آن ۳۲ هزار و ۴۰ تومان اعلام شد. که در نرخ‌های اعلامی بعدی قیمت دلار کاهش و قیمت یورو افزایش یافت.

کد خبر 641513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
  6 0
  سال ۹۹ که دلار به ۳۰ هزار تومان رسیده بود، شاخص کل بورس ۲ میلیون واحد را رد کرد امروزه هم که دلار ۳۰ هزار تومان شده ، شاخص کل بورس از مرز ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار فراتر نرفته و هر روز منفی و نزولی میشه. این از عجایب هست. مگه کارشناسان بورسی معتقد نبودند که بورس وابستگی مستقیم به دلار داره؟؟؟؟؟
  • IR ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
   1 0
   ساده ای برادر
  • محسن GB ۲۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
   0 0
   یکی از عامل ها و فاکتورهای افزایش شاخص بورس افزایش قیمت دلار هست خیلی فاکتورها برای کاهش و افزایش شاخص بورس تاثیر داره.
 • US ۰۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
  0 3
  باسلام عرض ادب خداراشکر قیمت دلار پایین امد دوستانم گرفتار بودند می خواستند بیست هزاردلار خرید کنند شکر خدا قیمتش امده پایین توان خرید پیدا کردند
 • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
  0 0
  هرروز دلار میره بالا میاد پایین آیا این زندگی ماداریم میکنیم

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار