دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۷ هزار و ۷۵۳تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته و آخرین نرخ اعلامی از سوی بانک مرکزی حدود ۵۳ تومان کاهش یافت.

دلار

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ و تا ساعت تنظیم این خبر، قیمت خرید و فروش دلار از سوی صرافی ملی به ترتیب ۲۷هزار و ۲۰۳ تومان و ۲۷ هزار و ۷۵۳ تومان اعلام شد که قیمت فروش  قیمت آن نسبت به روز گذشته و آخرین نرخ اعلامی از سوی بانک مرکزی حدود ۵۳ تومان کاهش یافت.

بعد از ظهر دیروز قیمت فروش هر دلار در صرافی های بانکی به ۲۷ هزار و ۸۰۳ تومان رسید. این در حالی بود که قیمت دلار در بازار آزاد از مرز حساس ۲۹ هزار تومان گذشت و تا حدود ساعت ۱۷ دیروز به ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان نیز رسید.

اما امروز هم در صرافی های بانکی و همچنین بازار آزاد، قیمت دلار روندی کاهشی داشت. هر چند هر دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر، در حدود قیمتی ۲۹ هزار تومان معامله شد.

ابهام ها در خصوص مذاکرات هسته ای و آینده آن، مهم ترین دلیل برای وضعیت فعلی بازار ارز عنوان می شود؛ موضوعی که موجب ایجاد صف های طولانی برای خرید ارز دولتی در مقابل صرافی ها شده است.

گفتنی است امروز در صرافی ملی، قیمت خرید یورو  ۳۰ هزار و ۹۸۶تومان و قیمت فروش آن ۳۱ هزار و ۶۱۲ تومان اعلام شد.

همچنین امروز در بازار متشکل ارز، هر دلار با  نرخ میانگین  ۲۷ هزار و ۷۶۸ تومان و هر یورو با نرخ میانگین ۳۱ هزار و  ۷۰۳ تومان معامله شد.

کد خبر 639525

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha