رئیس جمهوری با تأکید بر ضرورت تأمین انرژی پایدار برای رشد اقتصاد ایران و توجه به عدالت اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر گفت: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پیشنهادی خود را در زمینه اصلاح الگوی مصرف و رعایت عدالت اجتماعی زودتر ارائه دهند.

رئیسی

 به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت یکشنبه شب به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در آن موضوع حمایت از محرومان و رعایت عدالت اجتماعی در زمینه توزیع انرژی بین قشرهای مختلف مردم مطرح و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد تیم اقتصادی دولت جهت‌گیری‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را در این زمینه ارایه دهند تا هر چه زودتر درباره آن تصمیم‌گیری شود.

در این جلسه همچنین موضوع تأمین انرژی پایدار برای اقتصاد ایران با ۲ محور منطقی کردن مصرف انرژی و تأکید بر عدالت اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و محروم در دستور جلسه قرار گرفت.

در ادامه جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت پس از بحث و بررسی در خصوص گزارش وزارت نفت درباره برنامه‌هایش برای تولید و تأمین گاز با توجه به در پیش بودن فصل سرما و زمستان، شیوه‌های تأمین و عرضه انرژی پایدار برای بلندمدت بررسی و مقرر شد دستگاه‌های اجرایی حداکثر یک هفته آیین‌نامه‌های لازم را در این خصوص تدوین و تقدیم دولت کنند.

رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تأمین انرژی پایدار برای رشد اقتصاد ایران و توجه به عدالت اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، گفت: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پیشنهادی خود را در زمینه اصلاح الگوی مصرف و رعایت عدالت اجتماعی هر چه زودتر ارایه دهند.

کد خبر 633915

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 4
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ف م IR ۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
    3 0
    سلام در جلسه امروز هیئت دولت (سه‌شنبه ۳ آبان ۱۴۰۰) در مورد عدالت در استفاده انرژی پاک و گاز طبیعی صحبت شد ؛ بنده در شهر کاشان زندگی میکنم و حدود ۳ سال است گاز شهری برایمان وصل نکردن ؛ علیرغم پیگیری‌های متعدد و گرفتن مجازات لازم و فاصله کمتر از ۳۰ متر از شبکه اصلی گاز شهری بازهم با هزار بهانه اعم از نبود لوله اصلی و . . . امسال هم بدون گاز شهری را باید سپری کنیم !! در دل شهر بزرگ کاشان و فاقد از استفاده انرژی پاک گاز بخاطر نبودن لوله گذاری ، واقعا چه خدمتی به مردم میکنن !؟؟ هم خانواده شهید هستیم و از ایثارگران دفاع مقدس !؟!

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار