معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: عملیات نصب لوح های یادبود شهدای شهر تهران در میدان امام خمینی(ره) که از خرداد ماه سال جاری آغاز شده بود، به اتمام رسید.

المان ميدان امام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، عباس شعبانی گفت: در پروژه ساماندهی میدان امام خمینی (ره)، علاوه بر اجرای حدود ۷۵۰۰ مترمربع پیاده راه ارتباطی و سنگ فرش در محوطه میدان و نیز خیابان موسوم به پشت شهرداری، احداث یادمان شهدای شهر تهران در مرکز میدان و در محوطه‌ای به طول ۴۰۰ متر در دستور کار قرار داشت که در نهایت با نصب ۴۲۰ لوح مزین به اسامی شهدای شهر تهران به انجام رسید.

او در تشریح روند احداث ساختمان خانه شهر (بلدیه) در ضلع شمالی میدان امام خمینی (ره)، از ادامه تلاش‌ها به منظور تکمیل نما و اجرای عملیات عمرانی در بخش‌های داخلی ساختمان خبر داد و گفت: در حالی که کار اجرای نما در ضلع غربی ساختمان خانه شهر به اتمام رسیده، در اضلاع جنوبی و شمالی رو به اتمام است و در بخش شرقی، سیمانکاری و اجرای آجر قزاقی طبق برنامه ادامه دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اضافه کرد: سفت کاری دیوارهای داخلی در طبقه منفی یک و اجرای تأسیسات برقی، مکانیکی و لوله کشی آتش نشانی و همچنین شیب بندی، عایق کاری و کف سازی پشت بام از دیگر جبهه‌های کاری در حال اجرا در این پروژه است.

ساختمان خانه شهر با هدف بازآفرینی ساختمان میراثی بلدیه در قلب تاریخی تهران، در زمینی به مساحت ۴۹۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۸۰۰۰ متر مربع در ضلع شمالی میدان امام خمینی (ره) در حال اجراست. خانه شهر مرحله اجرای عملیات سازه‌ای را پشت سر گذاشته و پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز ۶۵ درصد رسیده است.

کد خبر 633280

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha