مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس درخصوص گل ستاره ایرانی پورتو به لیورپول واکنش نشان داد.

طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، سه‌شنبه شب در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول با نتیجه ۵ بر یک پورتو را در ورزشگاه خانگی این تیم درهم کوبید. در دیداری که محمد صلاح و روبرتو فیرمینو دبل کردند و سادیو مانه نیز گل دیگر را به ثمر رساند. تک گل پورتو را نیز مهدی طارمی با یک ضربه سر زیبا به ثمر رساند. گل طارمی در شرایطی به ثمر رسید که لیورپول ۰-۳ پیش بود و اندک بارقه امیدی زنده شد ولی پورتو در ادامه، دو گل دیگر هم دریافت کرد.

اما مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس که به عنوان کارشناس در بی‌تی اسپورتس حضور داشت، جو گومز مدافع لیورپول را روی گل طارمی مقصر می‌داند و این مدافع ملی‌پوش را زیر سوال برد. از نگاه اوون و در صحنه گل، گومز تصمیم اشتباهی گرفت.

اوون در این رابطه گفت: «معتقدم گومز می‌توانست خیلی بهتر کار کند و او مقصر گلی است که لیورپول دریافت کرد. وقتی شما مهاجمی بلندقامت و با فیزیک بدنی قوی چون طارمی را مقابل خود دارید، باید بدانید که همیشه از سمت راست او حرکت کنید ولی گومز جهت اشتباه را برای مهار طارمی انتخاب کرد. وقتی توپ برای مهاجم ارسال شد، گومز جاگیری درستی نداشت و دیگر راه برگشتی هم نبود. او اشتباه کرد و در آن شرایط، غیرممکن بود بتواند مانع ضربه سر طارمی شود. فکر می‌کنم با من موافقید که ترکیب ثابت لیورپول از آن بهتر نمی‌توانست باشد. البته گومز دیر وارد میدان شد و در پست اصلی‌اش نیز قرار نداشت. خوشبختانه در بازی برابر سیتی انتظار ندریم که گومز مدافع راست باشد وظیفه مهار جک گریلیش نیز بر عهده جیمز میلنر خواهد بود.»

کد خبر 629729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار