تیم ملی پرتغال شب گذشته با پیروزی مقابل قزاقستان به فینال مسابقات جام جهانی فوتسال صعود کرد.

فوتسال

به گزارش همشهری‌آنلاین، تیم‌های ملی قزاقستان و پرتغال شب گذشته در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال در لیتوانی، به مصاف هم رفتند تا تکلیف دیگر فینالیست این جام مشخص شود. هر دو تیم این دیدار با خلق شگفتی به مرحله نیمه نهایی راه یافته بودند. قزاقستان با حذف ایران به این مرحله رسید و پرتغال ۴ بر ۲ اسپانیا را مغلوب خود کرده بود.

نیمه اول دیدار پرتغال-قزاقستان با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم این سلسائو بود که با تک گل پانی پیش افتاد و اما قزاق‌ها با تکیه بر قدرت خود در پاور پلی و گلزنیِ نورگوژین بازی را در ثانیه‌های پایانی به تساوی کشاندند.

در نیمه اول وقت‌های اضافه، داگلاس از روی یک ضربه آزاد، گل دوم قزاقستان را وارد دروازه بِه‌بِه کرد تا دو بر یک پیش بیفتند اما در نیمه دوم وقت‌های اضافه، برونو کار را برای پرتغال به تساوی کشاند تا با تساوی ۲-۲ دو تیم، ضربات پنالتی فینالیست رقابت‌ها را مشخص کند.

در نهایت، در ضربات پنالتی، پرتغال ۴ بر ۳ مقابل قزاقستان به پیروزی رسید و راهی فینال شد. به‌به با مهار پنالتی داگلاس و هوگو با مهار پنالتی کناب، نقش اساسی در صعود شاگردان خورخه براز به فینال جام جهانی ایفا کردند.

فینال جام جهانی فوتسال روز یکشنبه ۱۱ مهرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران، بین تیم‌های ملی آرژانتین و پرتغال برگزار می‌شود. دیدار رده‌بندی نیز همین روز از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران، بین تیم‌های ملی برزیل و قزاقستان برگزار خواهد شد.

کد خبر 629727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار