کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال ایران از باخت تیم کشورمان به قزاقستان در جام جهانی لیتوانی و حذف از این مسابقات اظهار تاسف کرد.

محمد کشاورز

به گزارش همشهری‌آنلاین، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ فوتسال شب گذشته به مصاف قزاقستان رفت و در این مسابقه شکست خورد. ایران در نیمه نخست این بازی دو گل زد اما در نیمه دوم سه گل خورد تا از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازبماند و حذف شود.

محمد کشاورز، کاپیتان پیشین تیم ملی ایران که در دوره گذشته با تیم کشورمان به عنوان سوم جام جهانی رسیده بود، از باخت برابر قزاقستان اظهار تاسف کرد.

کشاورز گفت: در نیمه دوم ورق بازی برگشت و خوب کار نکردیم. متاسفانه گلهایی خوردیم که اگر هوشمندتر بودیم دریافت نمی کردیم. گل دوم قزاقستان خیلی دردآور بود که نمی‌توانم آن را هضم کنم. چطور می‌شود به خاطر فریب داور به تیم حریف خطا می‌دهیم.

وی افزود: می‌توانستیم این قزاقستان را شکست بدهیم ولی بازی از دستمان خارج شد. در ضربات ایستگاهی مشکل داشتیم و از این ناحیه ضربه خوردیم.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد: به تک تک بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می‌گویم اما در نهایت نشد. آنقدر ذوق بازی ایران در نیمه اول را داشتم که فکر نمی‌کردم اینطور شود. نمی‌دانم در رختکن چه اتفاقی افتاد که نیمه دوم اینطور شدیم. امیدوار بودیم با این شیوه گل‌های بیشتری بزنیم.

کشاورز یادآور شد: در نیمه دوم اولویت ما باید گل نخوردن می‌شد. باید قدرت ریسک را پایین می‌آوردیم نه اینکه ترسو باشیم بلکه باید هوشمندانه بازی می‌کردیم. زمانی که گل اول را خوردیم استرس گرفتیم. حتی وقتی بازی ۲-۲ شد قزاقستان پنج خطا بود. می‌توانستیم بازی را به دو وقت اضافه بکشیم و از تیم حریف خطا و پنالتی بگیریم.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران گفت: حیف بود. ۲۰ دقیقه اول عالی بودیم. ناراحتم که بازی را خوب شروع کردیم و باختیم. اگر بد بودیم ناراحت نمی‌شدم.

کد خبر 629218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار