معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره جاماندگان از ثبت‌نام مدارس و خانواده‌هایی که امکان استفاده از سامانه پادا را ندارند، توضیح داد.

مدرسه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، رضوان حکیم‌زاده معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از افزایش قابل ملاحظه‌ای در تعداد ثبت نام‌ها خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۸ میلیون و ۵۰۴ هزار نفر در دوران ابتدایی ثبت نام کرده اند که از این تعداد، یک میلیون و ۶۳۴ هزار نفر پایه اول ابتدایی هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال تعداد ثبت نام در پایه اول ابتدایی در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، افزود: تاکنون ۹۹ درصد از ثبت نام‌ها انجام شده است و تعداد کمی از دانش آموزان بنا به دلایل مختلف از ثبت نام جا مانده اند.

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش برای جاماندگان تمهیدات لازم را اندیشیده است، افزود: خانواده‌هایی که به هر علت امکان استفاده از سامانه پادا را ندارند، می‌توانند با مراجعه حضوری به مدارس، نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

حکیم زاده در ادامه خاطر نشان کرد: اولیا مدارس در ساعات اولیه صبح مشغول برنامه ریزی و تنظیم امور روزانه هستند و بهتر است خانواده‌ها از ساعت ۹:۰۰ به بعد برای ثبت نام فرزندان به مدارس مراجعه کنند.

کد خبر 629064

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار