مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره احراز هویت و نحوه ورود دانش‌آموزان به شبکه شاد توضیح داد و گفت: پلتفرم شاد از فردا سوم مهرماه در دسترس است.

شبکه شاد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمود حبیبی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: دانش آموزان مانند سال گذشته با کد ملی و تاریخ تولد در شبکه شاد احراز هویت می شوند.

وی افزود: اطلاعات کلاس اولی‌ها هم به شاد منتقل شده و جای نگرانی درباره ورود به شبکه شاد برای این پایه تحصیلی وجود ندارد. فقط اینکه از سوم مهرماه احراز هویت انجام می دهند و وارد شاد می شوند.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سعی کردیم با آسیب‌شناسی سال گذشته این اختیار را به معلم و مدیر مدرسه بدهیم که بتوانند کلاس هایشان را مدیریت کنند، گفت: اگر به هر دلیلی اطلاعات از سیدا در شاد نیامده بود یا هنوز کلاس‌بندی ها از سوی ما کامل نشده بود که منتقل شود، مدیر مدرسه می تواند کل فضای مدرسه را مدیریت، کلاس درس را ایجاد و معلم و دانش‌آموز به کلاس اختصاص دهد.

حبیبی افزود: حتی معلم هم می تواند کلاس ایجاد کند و دانش آموز اختصاص دهد. ما سعی کردیم ساده ترین و کم چالش ترین مسیرها را برای همکاران ایجاد کنیم که کمترین دغدغه را داشته باشند.

کد خبر 628585

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha