شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای سرزمین خرید که با برند دیلی مارکت فعالیت می‌کند؛ یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ بزرگ میهن است که در زمستان سال ۱۳۹۸ در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور تاسیس شد. قیمت مناسب، تنوع زیاد کالاها و دسترسی آسان از جمله مزایایی است که دیلی مارکت در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی برای مشتریان فراهم کرده است.

image-20210923100908-1.jpeg

هدف دیلی مارکت قرار گرفتن در جمع سه فروشگاه زنجیره ای اصلی و بزرگ در کشور است. دستیابی به این مهم با تلاش و پشتکار مدیران و کارکنان این مجموعه و حمایت‌های مادی و معنوی گروه میهن، خیلی دور از انتظار نیست. فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیلی مارکت همواره برای مشتریان اهمیت زیادی قائل است و در طول مدت فعالیت خود همیشه به فکر فراهم کردن شرایطی بهتر برای مشتریان بوده است و در این میان موفق شده رکوردهای مختلفی را به ثبت برساند.

دیلی مارکت بعد از ثبت چندین رکورد در زمینۀ افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور عزیزمان ایران، این‌بار با همان اراده و تلاش ستودنی، موفق به ثبت رکوردی دیگری شد و توانست پانصدمین فروشگاه خود را آن هم در مدت زمانی کمتر از ۱۵ ماه افتتاح کند.

با تلاش شبانه­روزی و خستگی­ناپذیر مدیران و کارکنان این مجموعه، دیلی مارکت توانست در شهریور ماه و تنها در ۳۰ روز با افتتاح ۱۰۰ فروشگاه جدید، رکورد تازه ای در صنعت خرده فروشی کشور ثبت نماید.

هم‌اکنون فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیلی مارکت در ۱۲ منطقۀ عملیاتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و روز به روز این فروشگاه‌ها، در حال گسترش و توسعه در شهرهای مختلف کشور هستند. در ادامه به برخی از رکوردهای ثبت شده توسط دیلی مارکت اشاره می­کنیم:

  • راه­اندازی ۱۲ منطقه عملیاتی در ۲۶ استان کشور در عرض ۱۵ ماه.
  • افتتاح ۱۰۰ فروشگاه در شهریور ۱۴۰۰
  • افتتاح ۹۶ فروشگاه مینی دیلی مارکت در مدت ۶ ماه
  • افتتاح ۵۰۰ فروشگاه در مدت کمتر از ۱۵ ماه
  • اشتغال­زایی و استخدام بیش از ۳۵۰۰ نفر
  • ­قرار گرفتن شرکت فروشگاه­های زنجیره­ای سرزمین خرید، با برند دیلی مارکت و مینی دیلی مارکت در فهرست پرتخفیف­ترین فروشگاه‌های زنجیره­ای ایران

نکته‌ای که در دیلی مارکت قابل توجه است، حفظ کیفیت خدمات مربوط به مشتریان است. بسیاری از فروشگاه‌ها هستند که با افزایش تعداد شعب، نمی‌توانند به خوبی کیفیت خدماتی که ارائه می­دهند را حفظ کنند به همین دلیل اعتماد مردم را از دست می­دهند و در نتیجه شکست می‌خورند؛ اما دیلی مارکت به گونه‌ای عمل کرده که تا جای ممکن مشتریان خود را راضی نگه دارد.

فروشگاه­های زنجیره­ای دیلی مارکت، با ارائۀ تخفیف‌های شگفت‌انگیز در کنار محصولات باکیفیت و متنوع در صدد آن است که تعداد شعب خود را بیشتر کند تا همۀ مردم بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و خریدی لذتبخش به همراه رضایت را تجربه کنند.

دیلی مارکت با ۵۰۰ فروشگاه زنجیره‌ای تخفیفی در سراسر کشور و با ارائۀ خدماتی بی‌نظیر در خدمت مشتریان است. جهت اطلاع از آدرس شعب فروشگاه­های زنجیره‌ای تخفیفی دیلی مارکت می­توانید از طریق این لینک اقدام فرمایید.

کد خبر 628491

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار