مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: زائران برای بازگشت به کشور عجله نکنند.

پیاده روی اربعین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، امید کوثری‌فر مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی در یک برنامه رادیویی گفت: ابتدا قرار بود از ۶ فرودگاه کشور پروازها به مقصد عراق جهت انتقال زائرین اربعین حسینی انجام شود ولی با توجه‌ به افزایش متقاضیان سفر در دیگر فرودگاه‌های کشور که امکان انجام پرواز بود این زمینه فراهم شد تا پرواز به عراق انجام شود.

او اظهار کرد: مثلاً در ابتدا قرار نبود که از کرمان پرواز به عراق صورت بگیرد ولی این امکان فراهم شده و یا در برخی از استان‌های شمالی همچون گیلان، مازندران و گلستان.

وی همچنین با بیان اینکه طبق آخرین رصدهایی که انجام شده در ایرلاین‌های معرفی و مشخص شده، قیمت بلیت هواپیما به مقصد نجف بر اساس قیمت مصوب فروخته شده و تخلفی از این ایرلاین‌ها واصل نشده است، افزود: باید به این موضوع توجه داشت فرودگاه نجف یک فرودگاه خصوصی است و امکان پروازهای متعدد در آن فراهم نیست.

کوثری‌فر با درخواست از زائران اربعین حسینی مبنی بر اینکه زمان رفت‌ و برگشت خود را در زمان پیک سفر انتخاب نکنند، چراکه این موضوع باعث ایجاد مشکلات از جمله کمبود تعداد پرواز شده است، گفت: زائران برنامه پروازی خود برای رفت‌ و برگشت را بر اساس برنامه‌های پروازی تنظیم کنند تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه زائران می‌توانند چند روز بعد از اتمام روز اربعین به کشور برگرداند و در همین راستا برای بازگشت به کشور عجله نداشته باشند، تصریح کرد: در همین چارچوب این تدبیر اندیشیده شده که موکب‌های ایرانی ۳ تا ۴ روز بعد از اتمام روز اربعین همچنان به زائران خدمات ارائه دهند.

کد خبر 628396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار