مجموع نظرات: ۳
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
۰ نفر

با یک تست روانشناسی جالب و شخصیت‌شناسی از روی بستنی در طعم مورد علاقه‌تان که می‌تواند جزئیات جالبی از ویژگی‌های اخلاقی شما را نشان دهد، آشنا شوید.

ice cream - بستنی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ما که تا به حال کسی را ندیده‌ایم بستنی دوست نداشته باشد. بچه و پیر و جوان هم ندارد. بستنی خوشمزه است و به خصوص برای روزهای گرم سال باعث خنکی و نشاط می‌شود. اما از آنجا که این روزها از فرم ابرو گرفته تا خط صورت و دست و... شخصیت‌شناسی می‌کنند ما هم تصمیم گرفتیم آنچه را بستنی مورد علاقه‌تان از شخصیتتان برملا می‌کند عنوان کنیم. در واقع طعمی که شما می‌پسندید رازهایی از درونتان را برملا می‌کند که بسیار جالب و خواندنی است. با ما همراه باشید تا با این شخصیت‌شناسی جالب بیشتر آشنا شوید.

بین این بستنی‌ها شما چه بستنی رو ترجیح می‌دهید؟

۱- بستنی گردویی

۲- بستنی کاکائویی

۳- بستنی پسته‌ای

۴- بستنی وانیلی

۵- بستنی با طعم توت فرنگی

۶- بستنی موزی

تست شخصیت‌شناسی | کدام بستنی را انتخاب می‌کنید؟

بستنی گردویی

دوستداران این نوع بستنی منظم محتاط و به شدت کمال‌گرا هستند، خیلی به جزئیات اهمیت می‌دهند و هیچگاه از قوانین تخطی نمی‌کنند وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرایی و محافظه‌کاری از ویژگی‌های بارز آنهاست. این افراد از رقابت با دیگران بویژه در زمینه ورزش لذت می‌برند و دوست دارند همیشه در هر جمعی رئیس باشند.

بستنی کاکائویی

اگر این بستنی مورد علاقه شماست به جرات می‌توان گفت که فردی سرزنده و خلاق هستید و به‌ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاقتان را پنهان کنید. شخصییت شما برای دیگران جالب است و در مهمانی‌ها همیشه وجود و حضور شما فضا را گرم و شاد می‌کند. بر عکس کارهای یکنواخت کسلتان می‌کند و از این که همیشه در مرکز توجه باشید لذت می‌برید.

بستنی پسته‌ای

این افراد شنوندگان خوبی هستنند. صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر می‌گذارند. کمتر خشمگین می‌شوند و بسیار احساساتی هستند. در درک مشکلات و موقعیت‌های دیگران بسیار خوب عمل می‌کنند و به همین دلیل روابط خوبی با دیگران دارند. دیگران از اینکه با شما صحبت و درد دل کنند احساس خوبی دارند.

بستنی وانیلی

اگر این نوع بستنی را دوست دارید احتمال قریب به یقین آدمی هستید بسیار تنوع‌طلب. در واقع شما غالبا بر اساس انگیزه‌های آنی خود عمل می‌کنید و از خطر کردن هم نمی‌ترسید از آنجا که توقعات زیادی از خود دارید می‌توانید اهداف بلندی را برای خود در نظر بگیرید. مهمتر از همه‌ این‌ها این است که روابط نزدیک خانوادگی برایتان مهم و لذت‌بخش است.

بستنی با طعم توت فرنگی

افرادی که به بستنی با طعم توت فرنگی علاقه دارند بسیار کمرو و خجالتی‌اند احساسات این افراد بسیار قوی است و به‌هیچ‌وجه نمی‌توان آن را به بازی گرفت این افراد بسیار دقیق گاهی شکاک و در عین حال خود رای هستند دوستداران این نوع بستنی به‌شدت درونگرا هستند و معمولا خودشان را به خاطر ضعف‌ها و اشتباهاتشان سرزنش می‌کنند معمولا خجالتی بودن این افراد باعث می‌شود در بسیاری از زمینه‌ها از دیگران عقب‌تر باشند.

بستنی موزی

اما اگر طعم بستنی موزی را به بقییه طمع‌ها ترجیح می‌دهید فردی هستید بسیار آسانگیر که به راحتی خودتان را با شرایط جدید و به طور کلی هر شرایطی وفق می‌دهید. دست و دلبازی صداقت و همدلی شمازبانزد خاص و عام است. دوستان از این که شما را برای صحبت و درد دل دارند لذت می‌برند و می‌دانند که همیشه دوست خوبی برای آنها وجود دارد که می‌تواند به حرف‌های آن‌ها گوش بدهد و زندگی راحت‌تری را برایشان ترسیم کند.

کد خبر 627689

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها