ویزیر ورزش می گوید تغییرات مدیریتی در سرخابی ها با مطالعه پیش خواهد رفت.

حمید سجادی

به گزارش همشهری آنلاین طی روز های اخیر گمانه زنی های زیادی در خصوص تغییرات مدیریتی در دوباشگاه استقلال و پرسپولیس انجام شده است.

بعد از جدایی سمیعی از جمع سرخ ها و اعتراض هواداران آبی به عملکرد احمد مددی  صحبتهایی در خصوص حضور مدیران جدید در این دو تیم مطرح شده است. اما سجادی در تازه‌ترین مصاحبه خود با یکی از برنامه‌های رادیویی نسبت به این خبر ماجرا واکنش نشان داده است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اتفاقات رخ داده و بحث تغییرات در این هیات مدیره استقلال و پرسپولیس گفت: عده‌ای مایل هستند ما با تغییراتی سریع رو به رو باشیم و ما نیز درخواست کردیم دوستان اعتماد کنند؛ چنانچه در زمان مناسب اقدامات صورت می‌گیرد. اگر قرار است تغییر در هیئت مدیره یا مدیریت باشگاه اتفاق افتد، با مطالعه پیش خواهیم رفت.

سجادی درباره واگذاری این دو باشگاه هم تاکید کرد: برنامه ما حرکت به سوی واگذاری دو باشگاه است. بخش حقوقی وزارت ورزش، خصوصی سازی و سایر بخش‌ها کنترل‌هایی را صورت داده و ما نیز هیچ دغدغه خاصی برای واگذاری نداریم.

وی افزود: شرایط فراهم است و مکاتباتی با رئیس جمهور صورت گرفته تا بررسی‌های نهایی در معاونت حقوقی صورت گیرد. قصد ما واگذاری است ولی ما با دو کادر متفاوت از هیئت مدیره مواجه هستیم.

کد خبر 627255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار