پیش‌نویس تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر فجر در جلسه‌ای با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش و دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر نوشته شد.

رادیوتئاتر فجر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در جلسه‌ای که با حضور محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر، امین رهبر مدیر بخش رادیو تئاتر سه دوره قبل، ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی، جواد پیشگر، جلال تجنگی مشاور ارشد دبیر جشنواره تئاتر فجر و سایر مدیران دو مجموعه، برگزار شد، پیش‌نویس تفاهم‌نامه بخش رادیو تئاتر فجر جشنواره امسال نوشته شد.

این جلسه که در محل رادیوی قدیم تهران در میدان ارگ و رادیو نمایش فعلی برگزار شده است، همانند سال‌های گذشته چارچوب کلی تفاهم‌نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره پیش رو مورد توافق قرار گرفت و در کنار آن مواردی به عنوان آسیب‌شناسی از سوی مدیران و هنرمندان حاضر در این جلسه مطرح شد تا این بخش از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره‌های قبل پربارتر باشد.

یکی از تأکیداتی که در این جلسه توسط مدیر رادیو نمایش مطرح شد بحث حوزه نظریه‌پردازی و پژوهش کاربردی بود؛ این موضوع در قالب یک سمینار، نشست و هم‌اندیشی به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود تا چهارچوب و ابعاد آن از نظر نظریه‌پردازی و مطالعات نظری پخته‌تر شود.

پیش‌نویس تفاهم‌نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر امسال با پیشنهاداتی از سوی مدیران دو مجموعه و هنرمندانی چون ایوب آقاخانی و بهرام ابراهیمی و جواد پیشگر نوشته شد و قرار است امضای این تفاهم‌نامه پس از نهایی شدن، توسط حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر و محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش صورت گیرد تا این بخش با قدرت به راه خود ادامه دهد.

کد خبر 626036

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رادیو و تلویزیون

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha