نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است در سفرش به واشنگتن رویکردی متفاوت از کابینه سابق این رژیم به رئیس‌جمهور آمریکا ارائه کند.

بنت و نتانیاهو

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، یک مقام رژیم صهیونیستی گفته «نفتالی بنت»، نخست‌وزیر این رژیم قرار است در سفرش به واشنگتن، رویکردی متفاوت از «بنیامین نتانیاهو» درباره سیاست‌های ایران به «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا ارائه کند.

خبرنگار پایگاه «آکسیوس» به نقل از یک مقام ارشد صهیونیستی گزارش داد بنت قرار است در دیداری که پنجشنبه با جو بایدن دارد راهبرد جدید رژیم صهیونیستی در قبال ایران را ارائه دهد که با مواضع کابینه‌های سابق نتانیاهو تفاوت خواهد داشت.

آکسیوس مدعی شده کابینه جدید رژیم صهیونیستی  با توجه به پیشرفت سریع برنامه هسته‌ای ایران، نبودن چشم‌اندازی برای بازگشت آمریکا به برجام و نبود طرح جایگزین از سوی آمریکا و قدرت‌های جهانی در خصوص عدم بازگشت به برجام از معلق ماندن پرونده مسائل هسته‌ای ایران بسیار نگران است. 

نفتالی بنت قرار است شب سه‌شنبه وارد واشنگتن شود. این سفر در شرایطی انجام می‌شود که وضعیت شیوع کرونا در فلسطین اشغالی مورد انتقاد قرار داد و جو بایدن نیز به شدت درگیر مسائل افغانستان است.

کد خبر 622244

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست‌خارجی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha