شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
۰ نفر

واحدهای صنفی سراسر کشور از روز دوشنبه ۲۵ مرداد به مدت ۶ روز تعطیل می‌شوند.

تعطيلي مغازه ها

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیگیری‌ها از اتاق اصناف ایران گواه این است که طبق تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا، اصناف و پاساژهای سراسر کشور از دوشنبه ۲۵ مرداد به مدت ۶ روز تعطیل خواهند شد.

این تصمیم گیری توسط ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور نمایندگانی از اتاق‌های اصناف ایران و تهران گرفته شده است، که بر اساس آن فقط مشاغل ضروری مانند فروشگاه‌های مواد غذایی، داروخانه‌ها، تعمیرگاه‌های خودرو و غیره مجاز به فعالیت هستند.

گفتنی است، هنوز جزئیات دقیقی از نحوه فعالیت صنوفی که در این ایام مجاز به فعالیت هستند، اعلام نشده، اما در خصوص تعطیلی برای سراسر کشور تصمیم گیری شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: بر اساس اعلام و تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا، اصناف تهران از روز دوشنبه مورخ ۲۵ مرداد تا روز شنبه هفته آینده تعطیل خواهند بود.

قاسم نوده فراهانی افزود: این تصمیم گیری از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته است که می‌تواند قدم موثری در حفظ جامعه از ویروس کرونا باشد.

وی بیان کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا تا این لحظه فقط اعلام تعطیلی کرده و تاکنون جزئیاتی از شیوه فعالیت مشاغل مجاز به دست ما نرسیده است.

بر اساس این گزارش، طبق اطلاع رسانی روابط عمومی اتاق اصناف ایران، این تصمیم گیری مختص تهران نیست و مربوط به سراسر کشور می‌شود.

کد خبر 620735

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار صنعت و تجارت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha