سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴

شهردار کرمانشاه طی نامه‌ای به استاندار استعفای خود را اعلام کرد.

شهردار

به گزارش همشهری آنلاین، در بخشی از این نامه، شهردار کرمانشاه به برخی اقدامات انجام شده در دوران ۳۰ ماهه فعالیتش در شهرداری کرمانشاه اشاره کرده است.

 انجام صدها پروژه خرد و کلان و ابر پروژه در حوزه های عمرانی، خدماتی، فضای سبز، اجتماعی و زیرساخت نرم افزاری، تهیه سند چشم انداز پنج ساله شهر، ارتقای ۲۳۰ درصدی بودجه شهرداری(از ۸۰۰ میلیارد تومان در سال تحویل به ۳۰۰۰ میلیارد تومان در سال جاری) و اخذ گواهینامه جایزه ملی از جمله این اقدامات است.

 در ادامه این نامه آمده است: این مهم در ایامی محقق شد که تحریم‌های ظالمانه از یک طرف باعث افزایش هزینه‌های مدیریت شهری شده و از طرفی شرایط سخت کرونایی و تعطیلی کسب و کارها موجب پایین آمدن سطح درآمد مردم و درآمد شهرداری شده و در نهایت عدم همراهی و کارشکنی و مانع تراشی برخی از اعضا شورای اسلامی شهر کار را بر مجموعه شهرداری دشوارتر کرده بود.

در بخش دیگری از نامه استعفای شهردار کرمانشاه خطاب به استاندار آمده است: حال که به پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر نزدیک شده‌ایم و از طرفی برای رسیدگی به امور شخصی و جسمی، استعفای خود را  از سمت شهرداری به محضرتان تقدیم می‌کنم.

کد خبر 618494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار