معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران درباره بودجه رویداد ۱۴۰۰ و آماده‌سازی تهران برای محرم توضیح داد.

محرم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محمدرضا جوادی‌یگانه درباره اقدامات شهرداری تهران برای آماده‌سازی شهر برای ماه محرم گفت: از چهارشنبه هفته جاری برنامه ها جهت سیاه‌پوش شدن پایتخت انجام می‌گیرد و تلاش کرده ایم که اقدامات لازم را در این راستا انجام دهیم.

او در پاسخ به  این پرسش که آیا امسال مشابه سال گذشته کمبود پارچه مشکی برای سیاه‌پوش کردن شهر در ماه محرم وجود ندارد، ‌گفت: پارسال هم پارچه مشکی بود ولی برخی بی‌انصافی کردند ما فقط گفتیم که منحصرا پرچم مشکی که قرار است به اصناف بدهیم را به اندازه کافی نداریم وگرنه برای شهر مشکلی در این راستا نبود.

معاون شهردار تهران  ادامه داد: برای عید غدیر علیرغم سختی‌هایی که وجود داشت و حداقل برنامه‌های میدانی به دلیل کرونا انجام گرفت ولی باز اقداماتی در این راستا جهت برگزاری این عید برگزار شد.

جوادی‌یگانه درباره حواشی ایجاد شده در مورد بودجه اختصاص یافته به رویداد ۱۴۰۰ گفت: این رویداد شامل سه بخش بود که بخش نخست آن مسأله برندینگ، نمادسازی و تنوع نشاط نشان رویداد در سطح شهر تهران بود. بخش دوم شامل هر طرحی بود که با نام ۱۴۰۰ باید افتتاح شود. بخش سوم نیز برگزاری رویداد بود و از آنجایی که کرونا و فضای کشور اجازه نداد چندان این قضیه محقق شود. البته در نوروز تاکید کردیم برنامه‌ای در این راستا صورت گیرد.

معاون شهردارتهران گفت: برآورد ما از رویداد در بودجه ۱۴۰۰ این بود که این رویداد تا بهار ۱۴۰۱ ادامه یابد  که به نظرم بودجه اختصاص داده به این رویداد منطقی بوده و البته بخش هزینه شده بودجه کمتر از آنچه که بیان کرده‌اند بوده است و خروجی کارها را نیز در این راستا منتشر می‌کنیم.

کد خبر 617893

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار