پیکر زنده‌یاد مهرزمان فخارمنفرد، بانوی فقید نگارگر فردا شنبه ۹ مردادماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده می‌شود.

مهرزمان فخارمنفرد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، مراسم خاکسپاری زنده‌یاد مهرزمان فخارمنفرد، بانوی هنرمند فقید که پنجشنبه ۷ مرداد بر اثر کرونا درگذشت، فردا ۹ مرداد ساعت ۱۰:۳۰ صبح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و تاکید خانواده استاد فخارمنفرد بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خواهشمند است از حضور در بهشت‌زهرا (س) خودداری کنند.

مرحومه مهرزمان فخارمنفرد، متولد سال ۱۳۳۲ در شهرری، دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشته گل و مرغ، نگارگری را نزد اساتیدی چون سوسن آبادی، علی اشراقی، علی مطیع فراگرفت و رشته‌های تذهیب، گل و مرغ، هنرهای لاکی، نقاشی روی چوب، نقاشی روی شیشه و پشت شیشه و آب رنگ‌پرداز را نزد استاد بیوک احمری آموخته است.

وی تاکنون چندین نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور و یک نمایشگاه انفرادی داشته است. فخارمنفرد با ابتکاری که در هنر گل و مرغ داشته موفق به کسب رتبه‌های مختلف هنری شده است.

کد خبر 617643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار