رئیس سازمان اورژانس کشور از خدمات‌دهی این نهاد به معلمان، تاکسیرانان و کارکنان تجهیزات پزشکی برای واکسیناسیون علیه کرونا خبر داد.

واکسیناسیون کرونا - اورژانس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور امروز (چهارشنبه ۶ مرداد) در جریان بازدید از پایگاه مرکزی واکسیناسیون و نحوه خدمت‌رسانی همکاران خود گفت: علاوه بر پایگاه‌های ثابت و سیار، تیم عملیات ویژه سازمان اورژانس کشور برای کمک‌رسانی به سایر مراکز واکسیناسیون وزارت بهداشت آماده‌باش است.

وی همچنین از واکسیناسیون کارکنان مشاغل خاص در مراکز اورژانس خبر داد و افزود: در مرحله اول معلمان، تاکسیران‌ها و کارکنان تجهیزات پزشکی واکسینه خواهند شد.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: همکاران اورژانس خستگی‌ناپذیر و جهادی تا واکسیناسیون آخرین ایرانی آماده خدمت هستند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور هم با اشاره به اینکه از آغاز طرح واکسیناسیون اورژانس سرعت واکسیناسیون افزایش یافته است، گفت: در حال گفتگو و رایزنی با وزارت بهداشت برای واکسیناسیون بیماران خاص در مراکز اورژانس هستیم.

مجتبی خالدی افزود: احراز هویت بیماران خاص نیازمند تاییدیه وزارت بهداشت است و این افراد پس از دریافت پیامک از سوی وزارت بهداشت باید به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: امروز تعداد مراجعه‌کنندگان به مرکز تجمیعی واکسیناسیون اورژانس کشور (خودرویی، سرپایی) نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

بر اساس اعلام روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی سازمان اورژانس کشور، ۱۷ پایگاه ثابت فردی و خودرویی و پایگاه های سیار اورژانس از روز شنبه ( دوم مرداد۱۴۰۰) در خدمت طرح ضربتی واکسیناسیون است.

کد خبر 617433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار