کی روش برای قبول هدایت تیم ملی عراق شرطی را تعیین کرده بود که گویا مورد مخالفت مسئولان فدراسیون این کشور قرار گرفته است.

کی روش

به گزارش همشهری آنلاین در حالی که برخی از رسانه خبر از توافق نهایی کی روش با تیم ملی عراق داده بودند اما سردبیر نشریه العالم در یک خبر اختصاصی از به هم خوردن این توافق در لحظه آخر خبر داده است.

 «منتظر ناصر» سردبیر نشریه «العالم الجدید» فاش کرد که مذاکرات عراقی‌ها با کی روش به چند دلیل منتفی شده است.«مذاکرات فدراسیون عراق و کارلوس کی روش به چند دلیل شکست خورد که مهمترین آن مشورت با کاتانچ سرمربی سابق تیم ملی برای حضور در عراق و البته مخالفت با اقامت مربی پرتغالی در دوبی بوده است.»

 کی روش پیش از حضور در تیم ملی ایران هم با مربیان سابق تیم کشورمان از جمله برانکو ایوانکوویچ مشورت کرده و نظرات مثبت برانکو او را به کار در ایران ترغیب کرده بود. هرچند روابط این دو مربی در سال‌های آخر کار کی روش در ایران تیره شد.

از سوی دیگر به نظر می‌رسد شرط اقامت کی روش در امارات به دلیل مسائل امنیتی در کشور عراق از سوی این مربی پرتغالی مطرح شده است که به گفته منتظر ناصر، این شرط مورد قبول قرار نگرفته است.

کد خبر 615845

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار