کیش مهم‌ترین جزیره توریستی ایران و سالانه پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. برای اینکه سفری راحت و مقرون به صرفه داشته باشید، لازم است از هزینه‌های سفر به کیش باخبر باشید. این قیمت‌ها از هزینه رفت و آمد در کیش تا هزینه اقامت را دربر می‌گیرد. با آخرین قیمت‌ها و هزینه مسافرت به زیباترین جزیره خلیج فارس آشنا شوید.

image-20210712141300-2.png

بهترین زمان سفر به کیش

کیش دارای آب و هوای گرم و شرجی است. به همین خاطر در نیمه اول سال سفر به این جزیره مناسب گردشگری نیست. از اواسط پاییز تا اوایل بهار به دلیل خنک بودن هوا، بهترین زمان سفر به کیش است. ماههای دیگر سال هوای جزیره به خاطر دمای بالا و شرجی بودن مناسب سفر گردشگری نیست. ارزانترین زمان سفر به کیش فصل تابستان است. با دانستن زمان مناسب خرید بلیط کیش به تهران می توانید از مخارج سفرتان کم کنید. خرید بلیط هواپیما کیش به تهران یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز کیش به تهران را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما کیش تهران را از مجموعه متنوع پرواز چارتر کیش به تهران خریداری کنید.

راههای سفر به کیش و هزینه های آن

برای سفر به کیش، شما از به چند روش می توانید عمل کنید. انتخاب هر راه به ذائقه سفری شما، میزان بودجه سفر و مدت زمان مسافرت شما مرتبط است. به طور کلی شما یا با تور سفر می کنید یا به صورت شخصی اقدام می کنید. در ادادمه با جزییات هر کدام از این شیوه های مسافرت و هزینه های مربوطه اشنا شوید.

هزینه سفر به کیش با هواپیما

جزیره کیش از محبوبترین مقاصد گردشگری جنوب ایران است. به همین واسطه پروازهای منظمی به مقصد فرودگاه بین المللی کیش دایر است. فاصله هوایی تهران کیش ۱۰۴۳ کیلومتر و مدت زمان پرواز یک ساعت و ۵۰ دقیقه است. با توجه به بعد مسافت، سفر با هواپیما بهترین راه رسیدن به این مقصد است. به خاطر تعدد پروازها، نگران قیمت نباشید و از شانس خرید بلیط چارتر و لحظه آخر استفاده کنید. در حال حاضر قیمت پرواز تهران کیش از ۵۰۰ هزار تومان به بالاست. خرید بلیط هواپیما تهران کیش یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز تهران به کیش را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران کیش را از مجموعه متنوع پرواز چارتر تهران به کیش خریداری کنید.

هزینه سفر به کیش با قطار

موقعیت جزیره کیش به واسطه فاصله از خشکی، دارای مسیر راه آهن نیست. نزدیکترین شهر برای سفر با قطار، بندرعباس است. مدت زمان سفر ریلی شما از تهران تا بندرعباس ۱۹ ساعت است. قیمت بلیط قطار تهران به بندرعباس به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان است. البته به صورت زمینی نیز می توانید از بندر عباس تا بندر چارک و آفتاب طی کنید و از آنجا با کشتی به کیش سفر کنید.

هزینه سفر به کیش با اتوبوس

سفر مستقیم با اتوبوس به کیش امکان پذیر نیست. شما می توانید با اتوبوس تا بندرعباس یا بندرلنگه  بروید و مابقی راه را به صورت دریایی طی کنید. قیمت بلیط اتوبوس تهران بندرعباس به طور متوسط ۲۵۰ هزار تومان است.

هزینه سفر به کیش با کشتی

سه مسیر دریایی برای سفر به کیش وجود دارد. ساعت حرکت کشتی ها به سمت کیش و برعکس، از ۷ صبح تا ۵ عصر است.  که به صورت زیر است:

مسیر دریایی بندر لنگه به کیش: فاصله دریایی بندرلنگه تا کیش ۹۰ کیلومتر است. در حال حاضر این مسیر بسته است.

مسیر دریایی بندر چارک به کیش: فاصله دریایی بندر چارک تا جزیره کیش ۳۲ کیلومتر است. مدت زمان سفر با لندینگ کرافت ۲ ساعت است. این مسافت با کشتی تندرو مسافری ۹۰ دقیقه است. قیمت بلیط مسافری برای هر نفر ۴۰ هزار تومان است.

مسیر دریایی بندر آفتاب به کیش: فاصله دریایی بندرآفتاب تا کیش ۱۸ کیلومتر است. در حال حاضر این مسیر بسته است.

هزینه سفر به کیش در سال ۱۴۰۰

کشتی مسافری بین کیش و بندر چارک فعال است.

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی

سفر با ماشین شخصی به کیش علاوه بر خستگی راه، توام با هزینه بالا برای حمل ماشین با کشتی است. برای این کار شما بایستی تا بندر چارک برانید. از آنجا با شناورهای به لندینگ کرافت، ماشین خود را به جزیره کیش برسانید. در سال جاری هزینه حمل خودرو شخصی ۷۰۰ هزار تومان به همراه سرنشینان است. همچنین هزینه ای نیز بابت عوارض باید بپردازید. با در نظر گرفتن هزینه بنزین و مدت زمان صرف شده به صرفه نیست. راه منطقی این است که بدون ماشین به کیش سفر کنید و آنجا بهترین خودروها را اجاره کنید.

هزینه تورهای کیش

تور کیش از پر طرفدارترین تورهای گردشگری در ایران است. از بیشتر شهرهای ایران تور کیش برگزار می شود مانند تور کیش از مشهد، تور کیش از شیراز و تور کیش از تهران. قیمت تور کیش از تهران از یک و نیم میلیون به بالاست.  بسته به امکانات تور و مدت زمان آن، قیمتها متفاوت است. معمولا قیمت تورها با توجه به پکیج مناسب، قیمت بلیط کیش به صورت رفت و برگشت و اقامت در هتل به صرفه هستند. شما می توانید با کمترین بودجه بلیط رفت برگشت کیش، هتل و یا تور کیش را خریداری و تجربه ای مشابه سفر خارجی داشته باشید. ایام تعطیلات، تعداد پروازها و تورکیش تاثیر مستقیم روی بلیط کیش ارزان قیمت خواهد داشت.

هزینه های اقامت در کیش

کیش به خاطر تردد بالای مسافران و گردشگران دارای انواع اقامتگاه است. شما متناسب با بودجه و علاقه خود می توانید از هتلهای لوکس تا ارزان و سایر اقامتگاههای قیمت مناسب را پیدا کنید.

قیمت هتل در کیش

با توجه به کیفیت و امکانات هتلها در کیش، قیمتها متفاوت است. در ادامه با انواع قیمت هتل در کیش آشنا شوید:

قیمت هتل ۵ ستاره در کیش: در کیش تعداد قابل توجهی هتل ۵ ستاره فعال است که از آنها می توان به هتل مارینا پارک کیش، هتل داریوش کیش و هتل ترنج کیش اشاره کرد. 

کمترین قیمت شبی 325 هزار تومان| بیشترین قیمت شبی یک میلیون و 800 هزار تومان

قیمت هتل ۴ ستاره در کیش: هتلهای ۴ ستاره کیش نیز با بهترین امکانات قیمت مناسبی دارند. از هتلهای معروف ۴ ستاره کیش می توان به هتل سورینت مریم کیش، هتل پارمیدا کیش و هتل فلامینگو کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۲۵۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی ۵۵۰ هزار تومان

قیمت هتل ۳ ستاره در کیش: در کیش تعداد زیادی هتل ۳ ستاره فعال هستند. از بهترین هتلهای ۳ ستاره کیش می توان به هتل گامبرون کیش، هتل شایلی کیش و هتل جام جم کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۱۰۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

هتل ۲ ستاره در کیش: برای کسانی که دنبال هتل ارزان در کیش هستند، هتلهای دو ستاره بهترین گزینه هستند. از بهترین هتلهای ۲ ستاره کیش می توان به هتل خاتم کیش، هتل ققنوس کیش و هتل ستاره کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۱۴۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی ۲۴۰ هزار تومان

هزینه سفر به کیش در سال ۱۴۰۰

هتل داریوش کیش از معروفترین هتلهای ایران

قیمت هتل آپارتمان در کیش

 بسته به امکانات، متراژ و فاصله ار مرکز شهر قیمتها متغیر است. قیمت هتل آپارتمان در کیش از شبی ۱۰۰ هزار تومان به بالاست.

هزینه تفریحات در کیش

تفریحات جزیره کیش بسیار متنوع هستند. این تفریحات از مسابقات سافاری تا انواع تفریحات آبی مانند پارسیلینگ را در بر می گیرد. مراکز تفریحی کیش شامل غواصی در کیش، پارک آبی کیش، مجتمع تفریحات دریایی، پاراسل، جت  اسکی، فلای برد، پلاژهای مجزای دریایی، انواع ورزشهای ساحلی همچنین انواع دیگری از سرگرمی ها شامل دهکده تیراندازی کیش، اسب سواری، سافاری کیش کارتینگ، ترامپولین، بانجی جامپینگ، فیش اسپا و جایروکوپتر هستند.  متوسط قیمت تفریحات در کیش از ۱۲۰ هزار تومان به بالاتر است. البته برخی تفریحات مانند غواصی یا آکواریوم کیش زیر این قیمت است.

هزینه غذا و رستوران در کیش

جزیره توریستی کیش دارای انواع رستوران با غذاهای ایرانی، فرنگی و بومی است. خوردن غذاهای دریایی و بومی را در اولویت خود قرار دهید. از معروفترین رستورانهای کیش می توان به رستوران میرمهنا، فودلند کیش، توتی فروتی، رستوران شاندیز، رستوران سنتی پوریا، کافه رستوران پارمیس پلاس، رویال استار، خانه سوخاری، پدیده کیش، کوه نور، پایاب، هشتگ، نهنگ سفید، سالود و دارچین اشاره کرد. به طور توسط قیمت هر وعده غذایی ۵۰ هزار تومان به بالاست. در کیش انواع کافه هم در دسترس است. از بهترین کافه های کیش می توان کافه مارینا کیش، کافه لاواتزا کیش و کافه باس مارین کیش اشاره کرد.

هزینه سفر به کیش در سال ۱۴۰۰

کافه رستوران مارینا کیش

هزینه رفت و آمد در کیش

در جزیره کیش انواع وسایل حمل و نقل در دسترس شماست. شما به راحتی می توانید به هر نقطه از جزیره که خواستید، جابجا شوید. با سیستم حمل و نقل کیش آشنا شوید:

هزینه مینی بوس در کیش

یکی از روشهای ارزان جابجایی در کیش، استفاده از مینی بوس است. این خط به صورت پیوسته از ساعت ۶ صبح تا پاسی از شب فعال است. مسر خط مینی بوس رانی از نقاط دیدنی کیش عبور می کند. خط شماره ۱ به مراکز خرید دسترسی دارد و خط شماره ۲ با تعداد ایستگاههای بیشتر، شما را به نقاط اصلی کیش می رساند.

هزینه تاکسی در کیش

تاکسهای کیش به صورت با رنگ سفید و زرد مشخص شده اند. اگر می خواهید تاکسی دربست بگیرید باید تاکسی سفید را انتخاب کنید. تاکسی های زرد رنگ طبق مسیرهای تعریف شده به صورت خطی فعالیت می کنند. نرخ تاکسی خطی از ۵ هزارتومان به بالاست.

هزینه اجاره خودرو در کیش

برای کسانی که دوست دارند با خودرو شخصی به کیش سفر کنند، اجاره خودرو بهترین جایگزین است. کیش به دلیل اینکه منطقه ازاد تجاری محسوب می شود، انواع ماشینهای مدل بالا دردسترس است. شما با پرداخت هزینه متوسط ۴۰۰ هزار تومان به بالا می توانید ماشینهای روز دنیا را اجاره کنید.

هزینه خرید و بازار در کیش

عموم مسافران کیش با خریدهای متنوع از سفر بر می گردند. به دلیل محبوبیت خرید در کیش و قیمتهای مناسب آن، انواع مراکز خرید در کیش را خواهید دید. از این مراکز می توان به بازار مرکز تجاری کیش، رویا مال، مرکزخرید دامون، بازار بزرگ پردیس ۱ و ۲، کورش برند سنتر، بازار سارینا، بازار ونوس، بازار پانیذ، بازار مریم، بازار مروارید، بازار صفین، بازار پارس خلیج، بازار مرجان و بازار دیپلمات اشاره کرد. بهتر است قبل از سفر به کیش، قیمت حدودی اجناس مورد نیاز خود را بدانید. چرا که گاهی قیمت بعضی اجناس با سایر نقاط ایران یکی است.

سخن آخر

سامانه رزرواسیون تریپ به شما کمک می کند تا به راحتی از آخرین قیمت بلیط هواپیما در کمترین زمان مطلع شوید. با اطلاع از قیمتها، شما امکان خرید آنلاین مناسبترین قیمت بلیط را خواهید داشت. بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو اینترنتی و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با سامانه تریپ (www.trip.ir) سریع و آسان تجربه کنید.

کد خبر 613904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار