نیمار پس از شکست در فینال مقابل آرژانتین و از دست دادن قهرمانی کوپا آمریکا متنی زیبا در تمجید لئو مسی نوشت.

مسی و نیمار

به گزارش همشهری‌آنلاین، بامداد امروز تیم ملی آرژانتین توانست با شکست یک بر صفر مقابل برزیل به مقام قهرمانی کوپا آمریکا دست پیدا کند و پس از ۲۸ سال در یک رقابت ملی پیروز شود. از طرف دیگر برزیل نیز سعی داشت با پیروزی در این مسابقه دومین قهرمانی متوالی خود در کوپا آمریکا را در ماراکانا جشن بگیرند اما این اتفاق رخ نداد تا نیمار در پایان مسابقه ناراحتی خود را به نمایش گذارد. ستاره برزیل پس از شکست مقابل دوربین‌ها فقط اشک ریخت و گریه کرد تا به سوژه رسانه‌ها بدل شود.  

نیمار دقایقی پیش در صفحه مجازی خود به این باخت واکنش نشان داد و نوشت: باختن مرا اذیت می‌کند. انگار باختن چیزی است که به آن عادت ندارم و ناراحت می‌شوم. دیروز وقتی باختیم می‌خواستم بروم و بهترین و بزرگترین بازیکنی که تاکنون در کنارش بازی کردم را در آغوش گیرم. دوستم و برادرِ بزرگ‌ترم مسی.  

وی ادامه داد: من بسیار ناراحت بودم و به او گفتم که لعنت به تو که پیروز شدی. من خیلی ناراحتم که باختم و جام را از دست دادم. من بسیار برای مسی احترام قائلم به خاطرکاری که در فوتبال کرده و مخصوصا تاثیری که روی من گذاشته است.  

نیمار نوشت: من از باختن متنفرم ولی مسی از این قهرمانی لذت ببر. فوتبال منتظر تو برای چنین لحظه‌ای ایستاده بود. به تو تبریک می‌گویم برادر.  

کد خبر 613719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار