وزیر بهداشت در نامه‌ای به فرمانده کل ارتش بر مراقبت بیشتر از مرزهای گسترده سیستان و بلوچستان به منظور جلوگیری از ورود غیرقانونی مهاجران و انتقال کرونا تاکید کرد.

سعید نمکی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از وبدا، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه‌ای به فرمانده کل ارتش نوشت:

«برادر ارجمند امیر سرلشکر موسوی

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام

پشتیبانی مستمر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ایام سخت مدیریت کرونا یکی از دلگرمی‌های امیدبخش اینجانب و همکارانم بوده است. حضور سبز و ایثارگرانه عزیزان ارتش در سیستان و بلوچستان در کنار همکاران ما نیز یکی از جلوه‌های زیبایی این همدلی و همیاری پرثمرست.

خوشبختانه با برنامه‌ریزی و نظارت مستمر اینجانب، تیم‌های تخصصی اعزامی و انتخاب نماینده تام‌الاختیار وزیر در استان وضعیت کاملاً تحت کنترل و تخت‌های خالی در حد کافی می‌باشد. لذا قرار شد قسمتی از بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی زاهدان که در حال تجهیز و افتتاح می‌باشد، کاملاً تحت نظر و مدیریت بهداری اجا قرار گیرد و در صورت لزوم نیز برای برپایی بیمارستان‌های صحرایی در مناطقی که ضرورت دارد اقدام نمایند. رسیدگی و مدیریت اردوگاه‌هایی که برای آوارگان از آن سوی مرز تدارک دیده می‌شود و همچنین مراقبت بیشتر از مرزهای گسترده استان جهت جلوگیری از هرگونه ورود غیرقانونی و انتقال بیماری مساعدت آن عزیزان بزرگوار را می‌طلبد.

ضمن قدردانی از حضرتعالی و کلیه همکاران ارجمندتان و پاسداشت حضور صمیمی در کنار مردم شریف و نیازمند آن استان توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی و کلیه پرسنل خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»

کد خبر 613055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار